Бавовна• 05 сентября 2022

Може хтось знає, що за виплати в декреті в кабінете пенсійного фонду?

Дівчата, може хтось знає?
Перебуваю в декретній відпустці. Що за виплати йдуть в кабінеті в Пенсійному фонді? Щомісяця 6500 вже 1,5 роки? Адже ж на дитину виплати 860 грн в місяць?
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БУЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 6500 це Загальна сума заробітної плати (доходу) і Сума заробітньої плати (доходу) в межах максимальної величини, на яку нараховується ЄСВ?
Заздалегідь дякую ща відповідь!
Анти-аноним• 05 сентября 2022
Вы застрахованы, ЕСВ от минималки, даже, если выплаты 860

Разгуляшка• 05 сентября 2022
Це єсв, яке за вас платить держава, щоб декрет ішов в страховий стаж
Анти-аноним• 05 сентября 2022
И 6500 у вас с декабря. А до этого было 6 тыс
автор Бавовна • 05 сентября 2022
Ага, все, дякую, я зрозуміла, тобто декрет буде зараховано в стрпховий стаж, тобто і в пенсію також?
Анти-аноним• 05 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Да
автор Бавовна • 05 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Да
Дуже дякую, розібралась! Це дуже добре
забиякина• 05 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Так есв платиться в последний раз только за больничный, за отпуск по уходу за ребенком не платят есв

Анти-аноним• 05 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Это ЕСВ на выплаты 860 грн
забиякина• 05 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Это ЕСВ на выплаты 860 грн
А, так это не работодатель выплачивает?
Анти-аноним• 05 сентября 2022
Ответ длязабиякина
А, так это не работодатель выплачивает?
Нет. Государство
Однозначно• 05 сентября 2022
Ответ длязабиякина
платят. государство платит за женщин в декрете.
Лгин• 07 сентября 2022
Интересно, это только в Киевской области такие чудеса?