Люда Людоедова• 06 сентября 2022
Схильність до тривоги, яка заважає жити повноцінним життям
Якщо хтось стикався, як ви її побороли?
Видящие_помогите• 06 сентября 2022
Никак ...я лет с 30 мучаюсь ( ник о кроме близких и не знает )
Когда прямо не могу - пью гидазепам , корвалол.
Доставучая• 06 сентября 2022
Иногда таблетки, иногда изоляция куда-то в деревню чтобы вообще 0 факторов было, но в целом я уже разочаровалась и не верю что это можно вылечить
Марина-115c• 06 сентября 2022
Це про мене😭. Розумію, що у країні війна, але я у вся у своїх особистих переживаннях , які звичайним (не тривожним )людям здаються нісенітницею . Я не можу жити звичайне життя
Шаманю второпях• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
а например?
Гидроусилитель руля• 06 сентября 2022
Спеціаліст) І то, не поборола, а моніторю, розрізняю конструктивні і неконструктивні думки. Тоді вже легше приймати рішення і діяти. Але тривожніть є.
На_оба_рот• 06 сентября 2022
Ніяк. Не живу повноцінно. Роботу втратила декілька років назад… ще депресія , яка не лікується. Живу так роками. Зараз зовсім погано
Марина-115c• 06 сентября 2022
Ответ дляШаманю второпях
а например?
Вже другий місяць поспіль не можу купити тур на десятиденний відпочинок. Весь час здається, що щось трапиться у дорозі
Сегодня на диете• 06 сентября 2022
Також не змогла побороти
Симптоми задовбують
Вже два рази проходила курси, знаю прийоми, але як тільки тригер — привіт гідазепам
Симптоми задовбують
Гидроусилитель руля• 06 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
От я і отримала підтвердження своєму висновку) Чому я люблю гуляти одна на природі. Не те що люблю, а мені це необхідно. Бо як ви кажете 0 факторів хочаб в цей час.
Думки то зі мною, але природа трохи розслабляє, відволікає
Шаманю второпях• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
например что?
куркулиха• 06 сентября 2022
Мені допомагає молитва. Я розумію, що вся моя тривожність і нав’язливі думки - це лише в моїй голові, і молитви теж в голові. От, віра у вищі сили, що вони мене захистят, допомагає дуже мені.
Марина-115c• 06 сентября 2022
Ответ дляШаманю второпях
например что?
Обстріл на території України, харчові отруєння , висока температура у дитини за кордоном =лікування у госпіталі, некомфортний доїзд та інше
Федорино Горе• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
І про мене. Весь час чогось боюсь.
З останнього: дочка закінчила курси, планує купити машину, а я вже від тривоги і переживань місця собі не можу знайти(
Люда Людоедова
• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
Як я Вас розумію(
Марина-115c• 06 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
І про мене. Весь час чогось боюсь.
Я теж хотіла автівку, ходила на курси, але не полишали думки, що я створю аварійно-небезпечну ситуацію…
Люда Людоедова
• 06 сентября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Я Вас обіймаю.. У близької мені людини депресія й зараз вона її лікує. Не втрачаєте зовсім віри у себе та не опускайте рук🙏
Люда Людоедова
• 06 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Також не змогла побороти
Симптоми задовбують
А які саме курси?)
Баба на горошине• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
Перша поїздка?
Федорино Горе• 06 сентября 2022
Ответ дляМарина-115c
І я маю права, а за кермо сісти боюсь: то дитина вибіжить, то аварію зроблю, то колесо відпаде((( других думок нема
На_оба_рот• 06 сентября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Дякую. Але я в якомусь глухому куті. І здається, не моє це життя. Був депресивно - тривожний розлад, тепер рекурентна депресія
Ананомчикус• 06 сентября 2022
Атаракс - мое все. Столкнулась с повышенной тревожностью после ковида. Только эти таблетки спасают
Меня прет))• 06 сентября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Не поправляетесь на них?
У меня повышенная тревожность тоже((( боюсь водить машину,боюсь за детей, моё воображение рисует страшные картинки,а не хорошие, понимаю,что это не очень хорошо.
Появилась боязнь общественных мест,где закрытое пространство и много людей- становилось плохо,но сейчас более или менее нормально.