Пончик Солнечный• 07 сентября 2022
ОЛХ доставка
Як зробити, щоб оголошення не переносилось у розділ неактивні після отримання товару покупцем через олх доставку, воно автоматично стає неактивне як тільки товар забирають з пошти, раніше такого не було.
Пишущаяся• 07 сентября 2022
А в мене навпаки продовжує бути активним після покупки, вже пару разів було що інший заказ оформлює а товар був проданий, або тільки поіхав до покупця… приходилося писати виправдовуватися- не всі реагували адекватно, казали якщо нема то навіщо обява…
Зубожиння• 07 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Це у вас так получалось, бо ваш товар ще не забрав перший покупець з пошти. Угода повністю не завершена
Красота неземная• 07 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Він стає неактивний коли товар отримали, до цього ви можете самі деактивувати
Баба на горошине• 07 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Так нічого виправдовуватись. Немає- деактивуйте і нічого не пишіть. Кому треба- той сам зрозуміє. А то так і відгук потім ставлять.