Видящие_помогите• сегодня в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 199
За
Проти
Гарнюнька• сегодня в 16:59
Як ви задовбали.

автор Видящие_помогите • сегодня в 16:59
Ответ дляСкорая помощь
То не вказуй нам, як нам використовувати своє громадянство, диванна закордонна захисниця України. В теорії всі сміливі, підуть захищати свою країну до останньої краплі крові. Коли дійде справа до твоєї практики, тоді й подивимося.
У вас справа ще навіть не дійшла, а ви вже настільки обіс*лись, що читати просто гидко…
Бурундучиха• сегодня в 17:01
Ответ дляВидящие_помогите
Я не в Україні і не планую повертатись. В мене друге громадянство. І я відповідаю перед країною в якої зараз живу і планую жити.

Всі, хто не мають другого громадянства і інших перспектив - мають ставати на захист своєї країни.
якщо у вас інше громадянство, чому ніс суєте там де вас це вже не стосується?
ИМХОля• сегодня в 17:01
Ответ дляВидящие_помогите
Я не розумію причини незадоволення. Якщо ти не виконуєш жіночу функцію - іди виконую чоловічу.
Я - не функція, а особистість. І я сама вирішу без тупих вказівок, як мені жити своє життя і як реалізовуватись
Скорая помощь• сегодня в 17:02
Ответ дляВидящие_помогите
Не гидше, ніж твої урапатріотичні воплі та неприховане зловтішання!
ИМХОля• сегодня в 17:02
Ответ дляВидящие_помогите

В такому разі ви взагалі не маєте права створювати такі теми
Королева ганделику• сегодня в 17:03
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
А як на рахунок молодих дівчат та жінок, що навіть ще не встигли вийти заміж та народити? Вони та їхні ненароджені ще діти не майбутнє та «робочі руки» країни? А як щодо жінок, яким стан здоровʼя не дає змогу народити? І ще можна продовжувати. Вони мають покласти життя заради ваших бубочок?
Це жах. Кровожерливий жах. Справдні голодні ігри. Мерзенно.
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:06
Ответ дляБурундучиха
Бо саме зі сторони на це дивитись просто гидко. Добре, що більшість іноземців не розуміють українську мову. Це просто ганьба. Мова йде саме про жінок. Яким ок відправляти чоловіків за статевою ознакою, а як мова заходить про матку - навіть ті, які не народили - ганебно та мерзенно себе ведуть. Готові глотку перегризти, аби відправити когось, але спасти себе. Якщо б воювали такі жінки - війна би скінчилась за години, якщо не за хвилини.
Бурундучиха• сегодня в 17:05
Ответ дляВидящие_помогите
а що ви такого побачили, що вам так стало стидно ?

Всміхайлик• сегодня в 17:05
Ответ дляЧорноброваЯ
далеко не всех, вон многодетные папаши только и делают что яйца по заграничным морям полоскают, а сколько забронированных мужиков, которые никого не защищают, так что не надо ляля
Так многодетные выехали в основном, а кто на брони тот работает на государство.
А так то я про наших мужей написала.
Королева ганделику• сегодня в 17:05
Ответ дляВидящие_помогите
То я перекладу і покажу цю писанину громадянам країни, де живу. Може, те саме зроблять й інші порадниці.
Бурундучиха• сегодня в 17:07
Ответ дляВидящие_помогите

ви схожа на крису, яка жила серед своїх, а потім побігла та ще й хоче добити, своїми лапками махає...брррр....
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:08
Ответ дляКоролева ганделику
Якщо жінка не може народити - не спроможна - вона має ставати на захист як і чоловік.
Гарнюнька• сегодня в 17:08
Я так бачу справи зовсім кепські. Треба виїздити... Не справились російські ракети, то впораються наші ’законотворці’...
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:11
Ответ дляБурундучиха
Такі «жінки» мені не «свої».
ПуГоФФка• сегодня в 17:09
Ответ дляБурундучиха
Хоче понюхати чуже) як собака🤭
Баба_Воля• сегодня в 17:13
Ответ дляВидящие_помогите
Вони виховують майбутніх українців. Що бездітні роблять?
Выховують, а потом вывозят в Польшу. Автор, вы совсем тупорылая или притворяетесь?
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:16
Ответ дляГарнюнька
Я так розумію з українським паспортом поїде громадяночка?
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:18
Чи ви думаєте, що якщо зараз домовляться до повернення чоловіків, то ніколи не домовляться до повернення бездітних здорових жіночок?

Н@Диете• сегодня в 17:19
Ответ дляВидящие_помогите
А если дитю 18?
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:19
Ответ дляН@Диете
А если дитю 18?
Тоді має йти ставати на захист.
Леплю из пластилина• сегодня в 17:19
Ответ дляБанан-барабан
❗️Женщин без детей никто мобилизовать НЕ будет — тг-каналы снова разгоняют петицию, которая собрала аж 3 подписи 🤦🏻‍♂️
Пока не будут. Но тенденции понятны... Поэтому удивляют сидящие в Украине и чего-то хорошего выжидающие
Н@Диете• сегодня в 17:20
Ответ дляВидящие_помогите
Тоді має йти ставати на захист.
А кто её заставит вернуться?
Хочу барабульки• сегодня в 17:20
Ответ дляДайте згадаю
Советчиц в первых рядах.
Ну, так это именно на такую аудиторию и рассчитано. Понятно, что петиция эта ничего не стоит, голосов не наберет и никакой законной силы не имеет.
Но понесется это гавно по трубам с еще большим давлением, чем фото «пустых полок в супермаркетах».
А уж про Советчицу и говорить нечего. Этот ресурс просто создан для таких говновбросов.
Нужно всегда помнить замечательную цитату: Пропаганда не делает людей тупыми, она изначально была рассчитана на тупых.
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:21
Ответ дляН@Диете
А кто её заставит вернуться?
Сподіваюсь, що з часом ці процеси будуть налагоджені. За принципами справедливості.
Скорая помощь• сегодня в 17:21
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та ми б і не проти їхати, але ж такі як авториця перші стануть з вилами по той бік кордону.
Гарнюнька• сегодня в 17:25
Ответ дляВидящие_помогите
Звісно, а з яким іще. Який маю, з таким і поїду. Ваш не візьму, не переживайте.
автор Видящие_помогите • сегодня в 17:25
Ответ дляСкорая помощь
Якщо у вас буде офіційне зняття з обліку як в чоловіків - в Резерв+ - то будь ласка, їдьте, працюйте.

Все має бути як і в чоловіків зараз.
Ответ дляГарнюнька
Ну от сподіваюсь по ньому вас потім назад і депортують. Коли будуть налагоджені процедури.
ЧорноброваЯ• сегодня в 17:26
Ответ дляВсміхайлик
А так то я про наших мужей написала.
далеко не все многодетные выехали, да и после войны потом вернутся єти выводки обратно. И не все забронированные критическая инфраструктура, многие это экономическое бронирование, их спокойно могут заменить женщины, а не женщин отправлять на фронт, а этих яйценосителей оставлять и дальше перебирать бумажки и руководить