Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 сентября 2022

Кто бегает, подскажите?

Как правильно начать и развиваться?? В первую очередь интересует выносливость. Ну и похудение конечно, но это больше в зале буду добивать, а вот выносливость..
Появилась идея фикс, уметь пробежать 10 км, но хочется по нормальному, без негативных последствий.

Как правильно выстроить нагрузку?
В чем лучше бегать в такую погоду, как осень-зима
побольшомусекретику• 07 сентября 2022
А скільки ви вже біжите?
побольшомусекретику• 07 сентября 2022
Екіп потім, спочатку звикніть. Робіть через день
БершкомангоЗар• 07 сентября 2022
Скачайте программу, никто не бежит сразу много
Опля Картопля• 07 сентября 2022
Скільки ви зараз можете пробігти?
в якому взутті плануєте бігати?
розділіть задачу на подзадачі, якщо ви поки що зовсім не бігаєте, набігайте зпочатку 5 км, але так що б без пауз.
не забуйвате про розминку перед пробіжкою
ну і якщо з початку буде важку, чергуйте біг зі швидкою ходьбою, та слідкуйте за пульсом
Опля Картопля• 07 сентября 2022
і да, зхуднення тільки за допомогою бігу - міф, без правильного харчування, весь той біг до лампочки. худнути ви будете, коли вже зможете додавати або швидкісні пробіжки по 10-12км, коли вже ваші недільні довгі будуть по 16-18-21км, ось тоді да
середня пробіжка в 3км спалить всього близько 200 ккал
Файна цьоця• 07 сентября 2022
Я начинала с 2 минут бега, сейчас бегу спокойно час/9 км. На вес особо не влияет бег, я дополнительно на диете. Целлюлита нет, ноги подтянутые, не стыдно было летом в шортах ходить.
Наивная Хо• 07 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
скільки у вас на це пішло часу? і скільки вам років, якщо не велика таємниця? дякую