Грушки-яблочки• 07 сентября 2022
Хто добре знає анлійську, допоможіть, будь ласка, з перекладом. Дякую!
Besides this, once again, i have been called from finance on regards to pending balances that has to be cleared. At the moment, you have paid like 45.000EUR (goods that you have not received if im not wrong); The thing is that, as i mentioned previously, you had a pending balance of 33.000 EUR that has to be clear;
Counting that, you have a balance in your favor of 12000 (45000-33000); We will proceed clearing the pending debt of 33000 and that way you will still have 12.000EUR in your favor that will be exchanged for goods on that amount;
Машка-замарашка• 07 сентября 2022
Окрім цього, мені знову зателефонували з фінансового відділу щодо незавершених залишків, які потрібно погасити. На даний момент ви заплатили приблизно 45 000 євро (товари, які ви не отримали, якщо я не помиляюся); Справа в тому, що, як я вже згадував раніше, у вас був залишок у розмірі 33 000 євро, який має бути ясним;
Підрахувавши це, у вас є баланс на вашу користь 12000 (45000-33000); Ми продовжимо погашення заборгованості в розмірі 33 000, і таким чином у вас залишиться 12 000 євро на вашу користь, які буде обміняно на товари на цю суму;