seta1983• 08 сентября 2022

Дам жилье. Житомирская область.

Ребятки привет.У меня есть большая комната в общаге.приезжайте.бесплатно.Житомирская обл.город Коростень
kabatosa• 08 сентября 2022
Ответ дляseta1983
Да с 26 по 10 Марта!Слава Богу тихо тут!!!
На Подол в червні
kabatosa• 08 сентября 2022
А де це територіально ?
автор seta1983 • 09 сентября 2022
Уже нашли жильцов!
bafusy• 09 сентября 2022
Автор, крепкого Вам здоровья
LLL2005• 09 сентября 2022
автор! Ви Людина! Хай Вам щастить у всьому!
Soufit• 09 сентября 2022
Ответ дляseta1983
Не нужно легко.пусть приезжают.я оформлю квартплату с прихисток
Підкажіть будь ласка, чи через прихисток покривають всі витрати на комунальні? В приватному будинку 2 газових конвектори намотують на кілька тисяч гривен на місяць.
Thatsme• 09 сентября 2022
Автор, вам воздасться ваше добро сторицею, ви молодець. На кожній службі храми моляться про благословіння людей, які, як і колись самарянин, простягли руку допомоги постраждалим від війни.
Луиза-c722• 09 сентября 2022
милая автор, вы тут? У нас есть новости, я говорила с той семьей,
Они уже подали документы чтоб жить в доме инвалидов ((
Простите, мы значит у вас время отняли.
natallochka• 09 сентября 2022
Спасибо автор за тему
OneTimeUser• 09 сентября 2022
Ви молодець, автор! І кімната у вас затишна. Ще й не балкон, а ціла тераса ))
Юсия• 09 сентября 2022
Увидела только тему, автору конечно