НичеНипанимаю• 11 декабря 2025

А є ще такі, кого не турбує відключення

електроенергії. Цікаво стало з яких причин.А мене газова плита і не самий високий поверх.
Ромашка -3390• 11 декабря 2025
Ответ дляparele
Від генератора.
Але чи не турбує мене відключення?
Звісно, турбує. Бо чим далі, тім більш катастрофічні наслідки для усіх нас. В коробочці не заховаєшся.
Ну обычно пару недель и чинят. Потом не 14 часов отключения, а по 8
4 утром, 4 вечером, это полегче уже
parele• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
4 утром, 4 вечером, это полегче уже
Это если дальше не расхерачат.
Коленная ложечка• 11 декабря 2025
газова плита, 8 поверх, але кумарить 7 годин без світла. якби по 2 то ще ладно
Флюорография гуся• 11 декабря 2025
Можна сказати, що мене майже не турбує. Вже пристосувались, є і генератори, і акумулятори, і лед лампи. Єдине, що підбішує - поганий мобільний інтернет, особливо коли тривога і летить всяке гівно на місто.
Флюорография гуся• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Деловая колбаса. Я тоже не сплю. Света нет и мне плохо, очень плохо. Это не жизнь, а сплошная депрессия.
А если бы был свет в 5 утра, что бы вы делали?
Флюорография гуся• 11 декабря 2025
Ответ дляНа паровозе
Власники станцій та єкофло, якщо буде блекаут протягом кількох діб, де ви їх плануєте заряджати? В них же вага приблизно +- 50 кг
А де Ви берете ел/енергію вже зараз при відключенні світла?
Федорино Горе• 11 декабря 2025
У мене немає навіть павербанка
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Голову бы помыла, нормально высушила и собралась на работу, как нормальный человек. Могла бы ещё и цикл стирки запустить.
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вже не вам вирішувати, з кого почать!
Вам?
Зоркая Зорро• 11 декабря 2025
Є екофлоу, генератор, інвертор з акумулятором.
Але відсутність світла мене турбує. Мене взагалі срана кацапня турбує.
Вимагаю спілкування• 11 декабря 2025
Зайдіть в трендс, там менше ботів і більш реальна ситуація, всі невдоволені, що світло відсутнє. А тих, хто пише купіть генератори, купіть станції, купіть інвентарні плити посилають.
Эт вернячОк• 11 декабря 2025
Турбує тільки в той момент коли зарядну станцію підключити на зарядку, відключити від зарадки переключити на дім.
Коржик• 11 декабря 2025
Мене,другий поверх
Просто не турбує і все
Наездница• 11 декабря 2025
Ответ дляЧавонадо
Тут за будь що готові зжерти, не звертайте уваги. Я колись писала про балончики газові, аналогічна історія
Какой генератор может быть в квартире и тем более на 2м этаже? Вы в своем уме?
Плекаю думи• 11 декабря 2025
Електроопалення. Ніяке екофлоу не врятує....
Враження що так відволікають нас від тотального п..ца. переживають ща нашу психіку, лапуськи. Все для людей...
Не читайте новини, гризіться в кого світла на годину більше дали
Фиона Шрековна• 11 декабря 2025
Ответ дляНа паровозе
Заздрю. А я так не вмію. Планую і розраховую все заздалегідь.
Тобто сидите на попі рівно і не робите взагалі нічого?)
Фиона Шрековна• 11 декабря 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
То поділіться лайфхаком, де заряджаєте ви?
Думаю, що там нема чого заряджати). Коментатор з тих, яким і сонце не так гріє, і вітер не в той бік дме)
Пожарник• 11 декабря 2025
Ответ дляРомашка -3390
У вас не централизованное отопление? Как зимовать собираетесь?
К маме поедем за город, но я надеюсь, что не дойдет до этого)
Полюю на дрони• 11 декабря 2025
Ответ дляНа паровозе
Генератор бензиновий, сонце, якщо буде.
Дева Мария• 11 декабря 2025
Я така . Інвертор в будинку . Але ціна такого задоволення , як годинник картье .
Анти-анонім• 11 декабря 2025
Мене не турбує, є невеликий дискомфорт, але не критично.
неДодекаэдр• 11 декабря 2025
сталинка, на газу все, 1 этаж
Гага Газу• 11 декабря 2025
я могу сказать, что меня беспокоят отключения гораздо меньше, чем в предыдущие года. Я живу на 17 этаже, у нас без света не было ни воды ни тепла, плита электрическая. Этим летом поставили батареи и генератор на лифт и насосы - жизнь значительно улучшилась. Для еды есть газовая плитка на балончиках, купили экофлоу, от которого я колхозно включаю свет (шнуром вилка-вилка). Да, не постирать, но интернет есть, можно и телек посмотреть, если очень хочется. Я очень жду нормальные графики, два раза по 4 часа отключений - и я готова жить до конца отопительного сезона
Бесконечность-не предел• 11 декабря 2025
Не то чтобы не беспокоит вообще. Беспокоит, конечно, потому что нужно бегать включать фонари, потом все заряжать.
У меня в доме газовые плиты. Лифта нет, 4 этажа.
И компьютер тоже работает, и вай фай. Но потом все это нужно заряжать, а оно шумит сильно и долго.
Диви яка я пава!• 11 декабря 2025
Квартира на электрике , нет воды пошла нет света ,двое детей , 11 этаж - нет не волнует
Невловимий Джо• 11 декабря 2025
Я подстраиваюсь и где-то смиряюсь, потихоньку забывая, что все-таки так жить ненормально. Меня сильно выбешивает только, когда уже должны вот включить и пишут еще на час или на два. Это, реально, бесит, но я работаю над этим. ))
Глаголиця• 11 декабря 2025
Ответ дляНа паровозе
Дельта 3, 12 кг. Повна зарядка за годину.
Держить якшо ноут, телефон, світлодіодні лампи до доби.
Непонятно• 11 декабря 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Яким чином? Маленька ємність акумуляторів?
Нє, батареї від мережі 4 шт по 5 кВт. Але панянка про них не вкурсі, тому у неї ’сонячні панелі’ прекрасно працюють)))
Непонятно• 11 декабря 2025
Найбільше мені не подобаються генератори по всіх усюдах. Шумно і повітря забруднюють.
БершкомангоЗар• 11 декабря 2025
На офісі все включене в любий час. Вдома ввечері можна підлаштуватися або камін або генератор. Свій будинок