НичеНипанимаю• 11 декабря в 04:45

А є ще такі, кого не турбує відключення

електроенергії. Цікаво стало з яких причин.А мене газова плита і не самий високий поверх.
Ромашка -3390• 11 декабря в 09:32
Ответ дляparele
Від генератора.
Але чи не турбує мене відключення?
Звісно, турбує. Бо чим далі, тім більш катастрофічні наслідки для усіх нас. В коробочці не заховаєшся.
Ну обычно пару недель и чинят. Потом не 14 часов отключения, а по 8
4 утром, 4 вечером, это полегче уже
parele• 11 декабря в 09:33
Ответ дляРомашка -3390
4 утром, 4 вечером, это полегче уже
Это если дальше не расхерачат.
Коленная ложечка• 11 декабря в 09:38
газова плита, 8 поверх, але кумарить 7 годин без світла. якби по 2 то ще ладно
Флюорография гуся• 11 декабря в 09:42
Можна сказати, що мене майже не турбує. Вже пристосувались, є і генератори, і акумулятори, і лед лампи. Єдине, що підбішує - поганий мобільний інтернет, особливо коли тривога і летить всяке гівно на місто.
Флюорография гуся• 11 декабря в 09:45
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Деловая колбаса. Я тоже не сплю. Света нет и мне плохо, очень плохо. Это не жизнь, а сплошная депрессия.
А если бы был свет в 5 утра, что бы вы делали?
Флюорография гуся• 11 декабря в 09:47
Ответ дляНа паровозе
Власники станцій та єкофло, якщо буде блекаут протягом кількох діб, де ви їх плануєте заряджати? В них же вага приблизно +- 50 кг
А де Ви берете ел/енергію вже зараз при відключенні світла?
Федорино Горе• 11 декабря в 10:31
У мене немає навіть павербанка
Ясамаякрасивая)• 11 декабря в 11:17
Ответ дляФлюорография гуся
Голову бы помыла, нормально высушила и собралась на работу, как нормальный человек. Могла бы ещё и цикл стирки запустить.
Ясамаякрасивая)• 11 декабря в 11:19
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вже не вам вирішувати, з кого почать!
Вам?
Зоркая Зорро• 11 декабря в 11:29
Є екофлоу, генератор, інвертор з акумулятором.
Але відсутність світла мене турбує. Мене взагалі срана кацапня турбує.
Вимагаю спілкування• 11 декабря в 11:58
Зайдіть в трендс, там менше ботів і більш реальна ситуація, всі невдоволені, що світло відсутнє. А тих, хто пише купіть генератори, купіть станції, купіть інвентарні плити посилають.
Эт вернячОк• 11 декабря в 12:06
Турбує тільки в той момент коли зарядну станцію підключити на зарядку, відключити від зарадки переключити на дім.
Коржик• 11 декабря в 12:44
Мене,другий поверх
Просто не турбує і все
Наездница• 11 декабря в 12:45
Ответ дляЧавонадо
Тут за будь що готові зжерти, не звертайте уваги. Я колись писала про балончики газові, аналогічна історія
Какой генератор может быть в квартире и тем более на 2м этаже? Вы в своем уме?
Плекаю думи• 11 декабря в 13:33
Електроопалення. Ніяке екофлоу не врятує....
Враження що так відволікають нас від тотального п..ца. переживають ща нашу психіку, лапуськи. Все для людей...
Не читайте новини, гризіться в кого світла на годину більше дали
Фиона Шрековна• 11 декабря в 14:18
Ответ дляНа паровозе
Заздрю. А я так не вмію. Планую і розраховую все заздалегідь.
Тобто сидите на попі рівно і не робите взагалі нічого?)
Фиона Шрековна• 11 декабря в 14:20
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
То поділіться лайфхаком, де заряджаєте ви?
Думаю, що там нема чого заряджати). Коментатор з тих, яким і сонце не так гріє, і вітер не в той бік дме)
Пожарник• 11 декабря в 15:23
Ответ дляРомашка -3390
У вас не централизованное отопление? Как зимовать собираетесь?
К маме поедем за город, но я надеюсь, что не дойдет до этого)
Полюю на дрони• 11 декабря в 15:34
Ответ дляНа паровозе
Генератор бензиновий, сонце, якщо буде.
Дева Мария• 11 декабря в 15:37
Я така . Інвертор в будинку . Але ціна такого задоволення , як годинник картье .
Анти-анонім• 11 декабря в 15:53
Мене не турбує, є невеликий дискомфорт, але не критично.
неДодекаэдр• 11 декабря в 16:42
сталинка, на газу все, 1 этаж
Гага Газу• 11 декабря в 18:02
я могу сказать, что меня беспокоят отключения гораздо меньше, чем в предыдущие года. Я живу на 17 этаже, у нас без света не было ни воды ни тепла, плита электрическая. Этим летом поставили батареи и генератор на лифт и насосы - жизнь значительно улучшилась. Для еды есть газовая плитка на балончиках, купили экофлоу, от которого я колхозно включаю свет (шнуром вилка-вилка). Да, не постирать, но интернет есть, можно и телек посмотреть, если очень хочется. Я очень жду нормальные графики, два раза по 4 часа отключений - и я готова жить до конца отопительного сезона
Бесконечность-не предел• 11 декабря в 19:05
Не то чтобы не беспокоит вообще. Беспокоит, конечно, потому что нужно бегать включать фонари, потом все заряжать.
У меня в доме газовые плиты. Лифта нет, 4 этажа.
И компьютер тоже работает, и вай фай. Но потом все это нужно заряжать, а оно шумит сильно и долго.
Диви яка я пава!• 11 декабря в 19:18
Квартира на электрике , нет воды пошла нет света ,двое детей , 11 этаж - нет не волнует
Невловимий Джо• 11 декабря в 19:19
Я подстраиваюсь и где-то смиряюсь, потихоньку забывая, что все-таки так жить ненормально. Меня сильно выбешивает только, когда уже должны вот включить и пишут еще на час или на два. Это, реально, бесит, но я работаю над этим. ))
Глаголиця• 11 декабря в 19:20
Ответ дляНа паровозе
Дельта 3, 12 кг. Повна зарядка за годину.
Держить якшо ноут, телефон, світлодіодні лампи до доби.
Непонятно• 11 декабря в 19:35
Ответ дляПолюю на дрони
Яким чином? Маленька ємність акумуляторів?
Нє, батареї від мережі 4 шт по 5 кВт. Але панянка про них не вкурсі, тому у неї ’сонячні панелі’ прекрасно працюють)))
Непонятно• 11 декабря в 19:44
Найбільше мені не подобаються генератори по всіх усюдах. Шумно і повітря забруднюють.
БершкомангоЗар• 11 декабря в 20:15
На офісі все включене в любий час. Вдома ввечері можна підлаштуватися або камін або генератор. Свій будинок