Намакушка• 27 января 2014

Червона шкіра обличчя

Добрий день! Можливо хтось зтикався з таким і зможе щось підказати мені! Моїєму синочку 2 роки і 3 місяці, повністю здоровий, але ось тільки вийдемо на вулицю, коли вітер, мороз в дитини дуже червоніють щоки, коли приходимо додому шкіра дуже-дуже суха хоча почервоніння сходять через 30-40хв. Шкіра після такого залишається 2-3 дні,  перед виходом з дому користувалась захисними кремами Боро плюс, Mustela (від непогоди) Hipp (від непогоди), якихось видимих захисних ефектів на вулиці вони не мають як на мене! Підскажіть будь-ласка якийсь діжвий засіб!
Пленница SexShop-а!• 27 января 2014
Вы крем такой наносите за 30 минут до прогулки?
Хоть не перед самым выходом????

Маргарита и Мастер• 27 января 2014
такая же проблема....послушаю может кто-то даст совет
автор Намакушка • 27 января 2014
Ответ дляПленница SexShop-а!
Хоть не перед самым выходом????
Звичайно, наношу орієнтовно за годину до виходу, найменший період за 40 хв. Така проблема тільки останні два місяці, попередні дві зими ми гуляли без проблем навіть при -22 С
avlasyuk• 27 января 2014
крем нужно заранее наносить, а не прямо под дверью перед выходом
и после прогулки хорошо бы увлажняющий кремчик, детский или посерьезнее какой-то (например для атопической кожи)

большинство ’защитных’ кремов ориентировано на европейскую зиму - ветер и сырость
а у нас мороз и сухость
я вчера малявкины щеки мазюкала средством для губ на основе вазелина, ибо к сожалению просто вазелина дома небыло. В такой морозище - самое оно.