Ms. Искренность• 10 сентября 2022
Погіршення зору і водіння, окуляри не ношу
Чи обов`язково одягати окуляри якщо зір погіршився, не бачу зі 100 метрів як потрібно знаки, це погано, я розумію. Але наскільки це кретично?
І чи можна купити окуляри без офтальмолога?
Я була у минулому році у лікаря діагноз "ліниве око", мені виписали лікування, каплі в очі, гімнастику робити. Я з цього лише капала очі. І то каплі були дуже пекучі, що ревіла, після них погано бачиш. Прекратила капати після того, як прокидатися в ранці, зір не відновився (але лікар попереджала, що їх капати потрібно перед сном, і якщо мені потрібно вставати в 7 то закапати о 10), я лягаю спати о 12. Багато незручностей. Вирішила більше не знущатися над собою. Але зараз здаю на права, сьогодні 2 заняття і зрозуміла, що мені край необхідно краще бачити.
Може можли окуляри без лікаря якось придбати, щоб правильно підібрали?
ФсеСама• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
У нас за законом багато що потрібно і обов`язково.
Я ще раз Вам пишу, я зі 100 метрів знаки погано бачу, але бачу, зі 50-70 метрів бачу чудово.
Якби ви вчили пдр, то розуміли б, що цього не достатньо. А в темну пору доби або при поганій погоді ви будете бачити ще гірше, а це вже дуже критично.
Окрім знаків є ще погані дороги, ями, які ви будете бачити в останній момент.
Очень-очень• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Ніяк, просто не буду їздити.
Я отримую права аби були, може колись знадобляться.
Якщо і буду їздити то по глухим дорогам.
Ви в Києві бачили взагалі як їздять, багато хто порушує правила.
Вы странная. Нарушать правила и нихер@ не видеть за рулем - это две большие разницы.
Это я вам пишу как человек, который в повседневной жизни очки надевает только за руль автомобиля.
Подкустовый выползень• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Тобто тільки лікар зможе правильно підібрати?
Він же зможе спочатку окуляри які потрібно підібрати, а потім гімнастика і т.д.?
Я коли була останній раз, мені лікар сказала, що ліниве око, але наче суттєвого погіршення зору не бачить. Мені це видалося дивним. Ну як так.
Я то права отримую аби були, їздити всеодно не буду, якщо тільки по якимось глухим дорогам.
Правильно так, тільки лікар. Для повного розуміння ситуації з вашими очима, потрібно пройти повне обстеження. Це не просто одягли на вас будь-яку лінзу і все. Від правильного вибору і голова не буде боліти, бо таке теж є. Ви самі зрозумієте що вам легше дивитися. Не обов‘язково окуляри, можна ж і в лінзах ходити. Головне бачити як потрібно, особливо за кермом.
Я, наприклад, якщо погано бачу і примружуюсь, не спостерігаю за ситуацією поряд, тому що відволікає. А за кермом потрібно все контролювати. Якщо на автоматі звик вже до сттуації за кермом - добре, але якщо новачок, то просто необхідність!
Це я вам, як людина, яка ось-ось сіла за руль. Права отримала 6 років тому, але не їздила. Тоді із зором все було Ок, але зараз мені зручніше в окулярах.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляФсеСама
Я ПДР вчу і сьогодні в дощ їздила по Києву. Все чудово, і погані дороги побачила, і пішоходів побачила, і де потрібно зупинялася. І да, сьогодні в Києві дощ і погана дорога.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляОчень-очень
Них@ера це Ви не прочли, що я написала.
Що з такими як Ви взагалі розмовляти.
Гарного вечора.
Що з такими як Ви взагалі розмовляти.
Гарного вечора.
Мая твая не панимать• 10 сентября 2022
Яким чином самому собі можна визначити гострота зору і окуляри підібрати?Там повно нюансів в лінзі і т.д.То ж цивілізовано живемо,маємо медицину.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
Лінзи це 1000% ні, а ось за окуляри я думаю, хочу з понеділка почати вирішувати це питання.
Головне щоб вони в машині були, і як стануть запотрібними вдягнути.
А що взагалі то обстеження з себе представляє?
Дякую.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Де написано про самому собі?
ГендиреХтор• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Нормальна, абсолютно нормальна.
А з такими хамками інакше і не можна.
ну смотрите не окажитесь под колесами такой как вы, которая без очков ездит
Мая твая не панимать• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Де написано про самому собі?
Ви ж питаєте чи можна купити окуляри без офтальмолога.Яким чином?
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Не переймайтеся за мене.
Переймайтеся за себе.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Так крім цього був ще текст.
Мая твая не панимать• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Так крім цього був ще текст.
Та нащо мені ваш текст про пекучі краплі,в вас взагалі не зв‘язане викладення думки.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Тоді гарного вечора.
Работать надо• 10 сентября 2022
А можно к линзам добавить очки? в линзах на доске 100 % вижу, но чувствую, что не хватает остроты зрения
Подкустовый выползень• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Дякую.
Вам необхідно їх просто з собою носити весь час і все. Тому що бачити зручно! Це можливо зрозуміти тільки після спроби одягнути, раніше ніяк. Я теж не люблю окуляри, тому в повсякденному житті не ношу. Одягаю для телевізора і за кермом.
Залежить від проблеми що у вас. Але в основному це апаратне (дивитеся в потрібні віконця) обстеження + на шкалі. Можливо ще внутрішню частину ока дивляться після крапель. Залежить куди прийдете.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
Дуже Вам дякую
Подкустовый выползень• 10 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Дуже Вам дякую
Будь ласка
Ще врахуйте що виготовлення окулярів теж не за один день, щоб у вас був запас часу. Не тягніть з обстеженням.
Карамелька• 10 сентября 2022
Если Вы капали Ирифрин- да, он пекучий, но его нужно капать, когда уже ложитесь спать. Капала себе и дочке. Легли, закапали и все.
Препарат чудесный, хорошо помогает.
Зрение улучшает в комплексе с гимнастикой улучшаем на 1 диоптрию.
Препарат чудесный, хорошо помогает.
Ms. Искренность
• 10 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
Препарат чудесный, хорошо помогает.
Так, саме він.
Я лягаю о 12 іноді к 1 ночі, о 7 прокидаюся і дія препарату ще є, погано бачу, к 8-9 години стає краще. Але лягати спати заради препарати раніше я не буду. Потрібно щось інше.
Карамелька• 12 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Так, саме він.
Можете заменить на мезатон или Мезанекст. Они чуть легче.