tarveldy• 11 сентября 2022

Фокачча, або як я подружилася з дріжджами

Картопляна фокачча
Картопляне пюре (200 г + лодка солі чайна)
Тепле молоко+0, 5 ч. ложки цукру+ 7г сухі дріжджі (10 хв залишити)
Змішати пюре з молоком, поступово добавити 500г муки +2 ложки олії
На півтори години під плівку в тепле місце
Потім прям на протяжність розмять десь 2 см, під рушником ще 15 хв і в духовку на 200°
20 хв до золотистої скоринки
Дуже смачно, наступного разу додам тмин чи якоїсь духм´яної трави
Майстерня домашнього текстилю• 11 сентября 2022
На вигляд смачно, і на смак смачно, а я зразу перевожу в додаткові сантиметри на Ж)))

luda-00• 11 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я чабатту дуже люблю, легко готовити, але від неї так кг швидко набігають.
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Сховала, бо вже половини нема )) грію суп
Маю надію, що моя тяга до кулінарії це просто гормони, бо їсти я не можу, а хлопці мої округляються))
Але економія реальна афігенна
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
260 калорій
18 мнеУЖЕ• 11 сентября 2022
Гарно виглядає.
18 мнеУЖЕ• 11 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Де ці сантиметри, їм як не в себе, а вага стоїть
Стеклянная мышь• 11 сентября 2022
Дякую за рецепт. Не зрозуміла, скільки молока потрібно?
Амарилис• 11 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Але економія реальна афігенна
Яка кількість молока?
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Як на мене, це ідеально кудись на пікнік брати, то салату, м´яса , робити соус зі сметани часнику і зелені

автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
150 г теплого
Стеклянная мышь• 11 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
150 г теплого
Дякую!
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Яка кількість молока?
150г
Ответ для18 мнеУЖЕ
Повезло) хоча, по молодості їла, шо хотіла і худенька була. А потім виросла і все виросло теж, особенно, Ж.
Амарилис• 11 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
150г
Дякую
ok1904• 11 сентября 2022
В мене свіжий хлібчик. Бездріжджовий. Поки ходила / базарувала, чоловіку строго настрого наказала слідкувати за духовкою, постарався, а він може напартачити, якось промила мізки йому що мій труд треба поважати! старається
karinka07• 11 сентября 2022
Ось моя фокачча,я роблю інколи в такій формі,щоб пишна була,а інколи у формі піцци,але завджи наверх щось викладаю,тут фета і черрі,а буває ще й оливки.
summer• 11 сентября 2022
Ответ дляkarinka07
Капец, красивая)
karinka07• 11 сентября 2022
Ответ дляsummer
Капец, красивая)
Дякую
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляkarinka07
От дякую! Я зрозуміла чого мені не вистачає, оливки і сир!

НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Бездрожжевой это какой?
hrystia• 11 сентября 2022
Давно хотіла зробити. Дякую за рецепт)
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Бездрожжевой это какой?
Ну скажімо змішана закваска(закваска на аідварі хмеля(я називаю рідкі дрієджі, бо не треб: підгодовувати)+ комбуча), без купованих дріжджів. Після 24.02 до 08.03 прийшов рецепт . От так і печу.
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Понятно. Но хмель и гриб, наверное, дает вкус?
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Структура схожа на магазинний ’кірпічик’. Люди кажуть, що духмяний, то я звикла.
не кришиться і не псується довго .
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
не кришиться і не псується довго .
У меня на дрожжах тоже не крошится, от их качества много зависит.
Наездница• 11 сентября 2022
Сохранила себе, спасибо!
автор tarveldy • 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
не кришиться і не псується довго .
А рецепт? Ми багато хліба не їмо, нам як раз такий на тиждень, магазинний цвіте на 3 день
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Если хорошо вымешано тесто, не крошится. Ну и мука в/с , а если 1 сорт (полезнее), то не такой пышный , воздушный , пористый мякиш получается.
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
У меня именно на дрожжах выходит все пушистое) Даже на цельнозерновой и ржаной. А я наоборот хотела чтобы немного плотнее и более резиновый и толстой корочкой именно темный. Но это думаю на закваске такой выйдет. Хотела попробовать, но что-то никак не настроюсь, долго выращивать и у нас холодновато для нее. Вот и пеку на дрожжах..
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ну от хлібинка на тиждень, остачу на грінки. Печу дві, бо другу мамі. Ще є час навіть хміль заготовити