Марафетчица• 15 сентября 2022
Какие подарки можно купить?!
Лечу в США из Украины, какие сувениры и подарки можно привезти?
Марафетчица
• 15 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Вышиванки, что-то такое подобное я бы взяла
Спасибо
АгатаХристя• 15 сентября 2022
Наші закордонні родичі дуже люблять різні сухофрукти з горішками в шоколаді (чорнослив у шоколаді, курагв в шоколаді і т.п.), а ще халву.
Я би взяла ще якщо не сорочки-вишиванки, то футболки-вишиванки (я колись в мережі бачила дуууже круті футболки такі).
Плекаю думи• 15 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Сало
Непогано, але не доїде
Може мед чи ще щось таке
АгатаХристя• 15 сентября 2022
А ще правильно пишуть - сало. А ще картоплю нашу домашню (але то суто наше сімейне, то не з ринку картопля).
Марафетчица
• 15 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Сало
Да, они любят это и хлеб украинский
Мира всем• 15 сентября 2022
Халва, зефир, марки, конверты, открытки, кепки с украинской символикой из укрпочты
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 15 сентября 2022
Ответ дляМарафетчица
Мужчине и женщине.
Для чоловіка можна купити укр горілку с перцем і медом ’Первак’, жінці - цукерки Київ вечірній. Гарні вишиванки, але будуть дорого коштувати. Ще жінкам подобаються розписані, лаковані скриньки, такі як на Андрійовськму узвозі продають - кому не дарували, всі із задоволенням роздивлялись :) можна підібрати під різні потреби - окуляри, прикраси, під коштовну ручку і тд
Розавенная• 15 сентября 2022
Знайомий волонтер в Ліон повертався після( доставки військової гумки) курував вишиванки дружині і дочці, собі футболки з принтом про путіна, про корабель
Дама_из_рекламы• 15 сентября 2022
Мій американський зять обожнює рошенівську ромашку - каже ніколи нічого подібного не смакував.
Кумі, але вона українка, передаю зелений чай з саусепом, українські книжки, чашки інстаграмні, брошки ручної роботи, сири з місцевих сироварень.
Ще можна гарний календар, такий як Спадок випустили з народним вбранням.