Слоник-тоник• 16 сентября 2022

Постельное белье натуральное, как понять

Добрый день. Помогите, пожалуйста, выбрать натуральное хлопковое постельное. Хочу в инете заказать Чтоб не электризовалось и ткань была негрубая. .Может сайты кто подскажет.
Герцогиня• 16 сентября 2022
Юск, категорія ’Голд’ - бязь, 100 %
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2022
Обирайте матеріали бавовна, лен, шовк.
Перед покупкою щадавайте уточнюючі запитання.
Тканина з бавовни, в залежності від плетення може бути бязь, сатин, фланель і так далі (багато видів, я на всіх не знаюся, тому уточнюю перед купівлею у менеджера)
Я_канеша_извиняюсь• 16 сентября 2022
В нм норм белье. И турция отличное.
автор Слоник-тоник • 16 сентября 2022
Спасибо девочки
Тролю как могу• 16 сентября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Обирайте матеріали бавовна, лен, шовк.
Вы цены на шелковое постельное белье знаете? Не то гуано из полиэстра, а настоящий шелк из коконов тутового шелкопряда?
Однозначная• 16 сентября 2022
Ответ дляТролю как могу
А на Лен? Как-то смотрела, очень дорого.
Осторожная• 16 сентября 2022
Ответ дляОднозначная
И мне лен колется, лучше всего хлопок.
Оловянный_Прагматик• 16 сентября 2022
Для мене краще бязі не має , вона і в жару холодить, і в холод наче зігріває.
Я тканину на дотик відчуваю.
Анка-пулемётчица• 16 сентября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Обирайте матеріали бавовна, лен, шовк.
Шовк натуральний від 25 тисяч, льон 4500 - минулого місяця брали на подарунок.
Анка-пулемётчица• 16 сентября 2022
Ответ дляОднозначная
Минулого місяця брала на подарунок - 4500 грн.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2022
Ответ дляТролю как могу
Знаю :)))
В мене є комплект, там комбіноване сатин/шовк, дай Боже пам´яті, десь 2005 року мені його подарували, а може 2007 на ювілей, напевне так. Тоді він 700 долл коштував. Турецького виробництва. Простинка вже порвалась (сатинова була), а підковдри та наволочки досі супер виглядають 👍👍👍
Не знаю чи зараз воно тієї якості.
Від поліестеру я вся чухаюсь, тому склад поліестера у тканині одразу помічаю.
Зараз в інста багато виробників, які відшивають з турецьких тканин - я одразу попереджаю і прошу бути зі мною чесними.
В принципі задоволена і замовила вже четвертий комплект з сатину (2 страйп і 2 звичайний) у харківських підприємців. На дотик супер (сплю виключно гола), по терміну експлуатації будемо бачити як піде.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Ага, ну так і є, ті ж 700 долл приблизно. Турція?
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2022
Ответ дляОсторожная
И мне лен колется, лучше всего хлопок.
Ми винаймали апартаменти в Хорватії- там була з льону ікеєвська білизна - супер просто!
Я живу в такому кліматі, що мені 9 місяців у році фланелька краще :)))
Ну на теплу пору - сатин чи шовк.