Lady luck21• 17 сентября 2022

С праздником, мой Херсон!

Самый лучший, любимый, смелый! Надеюсь ещё на встречу!
Евгения911• 17 сентября 2022
😭
автор ольгалев • 17 сентября 2022
Ответ дляЕвгения911
😭
Евгения911• 17 сентября 2022
Ответ дляольгалев
Не можу, Душа болить за Україну
Mazhar21• 17 сентября 2022
А что там сегодня?
автор ольгалев • 17 сентября 2022
День города
Віта1• 17 сентября 2022
Вітаю! Херсон це Україна!!!
nezhinka• 17 сентября 2022
Зараз я вірю в деокупацію як ніколи Ні кавунів, ні динь не купувала цього року, душа не лежить, наступного будемо куштувати вже херсонські.
koma• 17 сентября 2022
Вітаю , Херсон!! Ми з дітьми так само в цьому році вирішили не купляти кавунів і динь! Чекаємо Ваші!! Віримо! Тримайтесь, все буде добре!
OlgaDS• 17 сентября 2022
Тримайся, Херсон.
Хер їм, а не Україна.
aleksey.bo• 17 сентября 2022
Чекаємо на звільнення Херсона в Запорізькій області! Бо ми наступні🇺🇦🙏🏾🇺🇦
Liliana12345• 17 сентября 2022
Ответ дляaleksey.bo
Так, а також Донеччина (роками), Харківщина
Vita_Nikita• 17 сентября 2022
Ответ дляольгалев
День города
Поздравляю
Gold1977• 17 сентября 2022
Поздравляю соседей.У нашего Николаева тоже недавно день города был.
vihola• 17 сентября 2022
Вітаю, Херсон!
Бажаю безболісного звільнення.
Щоб всі хто чекає Україну зустріли її здоровими та живими, щоб ваше майно та будинки вціліли.
А російські фашисти та колаборанти щоб самі драпали до краснодару. Коли наші підуть у наступ. І кримсько-російські тварюки за ними.
автор ольгалев • 17 сентября 2022
Спасибо! Херсон очень хочет вернуться домой!
Заза777• 17 сентября 2022
Вітаю з днем народження найрідніше місто в світі ♥️! Нехай воно буде мирним, процвітаючим та радісним. Нехай навесні в ньому розпускаються тюльпани 🌷🌷🌷 у Ботанічному саду, нехай граються діти у Потьомкінському сквері 🎡🔫🕹️🏀, нехай звучать пісні на Суворова 🎶🎸, нехай ловляться смачні карасі у дідуся на дачі 🎣🐟нехай буде смачна піца 🍕😋 на Комкова у Аграрці, нехай лунає яскравий салют на день Незалежності на набережній Дніпра. Яскравого майбутнього, веселих свят і талановитих дітей тобі, улюблене місто Херсон 😍!
ksusha1155• 17 сентября 2022
Ответ дляольгалев
День города
Вітання!!
4мама• 17 сентября 2022
Ответ дляkoma
Аналогічно! Чекаю кавунів з Херсону.
Херсон у наших серцях 💙💛
Сподіваюсь ЗСУ зроблять подарунок до такої дати 💙💛
vihola• 17 сентября 2022
Ответ дляЗаза777
Бажаю щоб херсонські вулиці більше не називались на честь російських окупантів та вбивць.
Леся Бердянская• 17 сентября 2022
І моєму Бердянську сьогодні 195!..
чаревна• 17 сентября 2022
С праздником, Херсон!
vihola• 17 сентября 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
І моєму Бердянську сьогодні 195!..
Вітаю!
Щирі побажання лагідної деокупації.
І жорсткого очищення від російських фашистів та їх прихильників.
Леся Бердянская• 17 сентября 2022
Ответ для vihola
Вітаю!
Щирі побажання лагідної деокупації.
О, дякую велике! Все так і буде!!!
mamarama• 17 сентября 2022
Херсон, с днем города!

Наш многострадальный сосед, мы скоро опять будем вместе, ждем и верим в ЗСУ
Нет такой силы, которая нас разъединит, рашистские твари сгорят в аду!
mamarama• 17 сентября 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
І моєму Бердянську сьогодні 195!..
С днем города, Бердянск!

Все будет Украина!🇺🇦
Молимся за наших котиков на передовой и ждем их с победой🙏
Леся Бердянская• 17 сентября 2022
Молимся и ждем!!!
Леся Бердянская• 17 сентября 2022
Вітаємо Херсон і Бердянськ! Ми все переживемо і дочекаємся!!!