Що ви зробите в першу чергу ?
Nata.t.1970• 17 сентября 2022
Наверное, ничего
И так живем обычной жизнью
Ну....может,кроме поездок за границу
И так живем обычной жизнью
Ну....может,кроме поездок за границу
hruzantemka• 17 сентября 2022
Ответ дляobuvka
Поїду кудись побачити океан. Давня мрія
Оо вы подкинули мне идею
Колючая Роза• 17 сентября 2022
откроем шампанское....поедем во Львов, Карпаты и наверно в Краков, там друг живёт, приглашает
nightwoman• 17 сентября 2022
Поїду на Чорне море в будь-яку пору року. Я перший рік без моря, навіть в річці не купалась. Херсон.
Рюшка-Ринка• 17 сентября 2022
Я - забронюю номер на новий рік у Криму, на ЮБК.
Не була там з початку окупації, дуже сумую за ним
Peppermint Winter• 17 сентября 2022
Поїду до дому, до Запоріжжя й буду пити просеко й плакати 🥺🔆Коли вжеее🇺🇦🙏🏻
KatrinkaSh• 17 сентября 2022
Зберу друзів, замовлю суші, хлопці смажитимуть барбекю, будемо з подружками пити мартіні з відчуттям, що жах закінчився, і розуміти що саме це відчуття саме важливе. Знати, що майбутнє є).
Теодор Бастард• 17 сентября 2022
В Донецк поеду, жилищные вопросы решать, есть там недвижимость. В Волноваху к бабушке и дедушке на кладбище.
Потом в Крым, в Форос.
На обратном пути в Кирилловку заскочу и на Бирючий
Потом в Крым, в Форос.
Fotografkiev• 17 сентября 2022
Буду и дальше жить как и жила и выполнять свой список, из него выполнила 1 пункт, осталось 12.