Хочу наколоти губи• вчера в 17:13

Знов відмова.

Знов відмовили у роботі. Німеччина. Мова В2. Розмовляю на цей рівень ( достатньо спілкувалась з німцями). Вчитель, працювала в Україні вихователем. Переклала дипломи, з нового року хочу підтвердити. Була на пробному дні у школі для особливих дітей ( аутизм, розумова відсталість тощо) як Schulbegleiterin. Коли проходила співбесіду ( Malteser, організація, що є роботодавцем), зрозуміла, що я сподобалась. Мене запитували, чи є у мене запитання, чи маю я права на авто ( прав не має). А у школі, де був пробний день щось пішло не так. На уроці праці ( я його так назвала) готували вафлі. І треба було допомогти дітям з приготуванням. Я не знала більшість назв кухонних приладів ( я їх і українською не знаю). Ще й вчителька була високоміцна. На математиці по моїм відчуттям все було добре. Це звісно не робота моєї мрії. Але отримувати відмову дуже неприємно.
автор Хочу наколоти губи • вчера в 17:18
Питання. Дівчата, як ви реагуєте на відмови? Це вас стимулює не здаватись і йти вперед? Чи навпаки, пригнічує.
Подмигашка• вчера в 17:14
І?
Вас запросити до нас?
Сладко-соленая• вчера в 17:14
Я також важко відходжу
Мerida• вчера в 17:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Вы четко написали, где нужно проработать. Не учить названия предметов, а уметь выкрутиться так, чтоб никто этого не заметил.
Все будет. Больше уверенности в себе
Девальвация• вчера в 17:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Нормально уже реагирую. Говорила значит не судьба, а судьба готовит мне что-то лучшее
дамаБезСобачки• вчера в 17:16
Пробуйте далі, не опускайте руки. Ви молодець, Ви вже пройшли великий шлях
автор Хочу наколоти губи • вчера в 17:16
Ответ дляМerida
Все будет. Больше уверенности в себе
Так, я теж це акцентувала. Мені треба було більше впевненості. Розгубилась. Ще й у дітей, яким допомагала, не була авторитетом через те, що чітко не могла сформулювати свою думку.
Видна міленіалка• вчера в 17:17
Мою подругу на такую работу взяли с минимальными знаниями языка и вообще без опыта работы
Так что дело не в вас.
Удачи, будет работа лучше этой
неДодекаэдр• вчера в 17:18
Вихователь это же воспитатель? Т е вы не учитель? А как вы математику собрались преподавать?
Покорительная• вчера в 17:19
повертайтеся на батьківщину та не нийте
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 17:22
Удалено администрацией...
Библиотекарь• вчера в 17:23
Ответ дляПокорительная
повертайтеся на батьківщину та не нийте
з власної домівки відписуєтесь?
автор Хочу наколоти губи • вчера в 17:24
Ответ длянеДодекаэдр
Це не викладати, а допомагати. Там елементарні завдання. Для 11 -13 років приклад 74 - 4. Вони не можуть палички порахувати. Це як супровід. Допомогти, заспокоїти.
Оно само купилось• вчера в 17:24
Ответ дляПокорительная
повертайтеся на батьківщину та не нийте
Удалено администрацией...
Примарочка• вчера в 17:25
Ответ дляХочу наколоти губи
Якщо відмовили значить обов’язково буде щось краще, мождиво навіть і робота мрії.
Бабка_в_кедах• вчера в 17:26
Высокомерная училка трудов Анекдот. Улыбнитесь и забудьте.
ШобВам_КакНам• вчера в 17:26
Ответ дляХочу наколоти губи
В последнее время спокойнее, но я Киеве живу. ну и фиг с ними, идите дальше пробуйте. Дорогу осилит идущий.
Бабка_в_кедах• вчера в 17:27
Ответ дляХочу наколоти губи
Может они ещё и агрессивные иногда. Оно вам надо такое счастье? Бог отвёл.
неДодекаэдр• вчера в 17:27
Ответ дляХочу наколоти губи
Я неправильно поняла описание позиции, это больше как персональный помощник? А у вас был контакт с ребенком? Или это одна на несколько детей?
Пишу_граммотно!• вчера в 17:29
Ви не знаєте назви кухонних приладів навіть рідною мовою? Що це за прилади такі?
Замурмишка• вчера в 17:29
Есть щнакомая в Германии 15 лет. Работает как тьютор, немецкий С1 и тоже постоянно увольняют. То фигансирования нет то поменяли что то. Реально нет работы. Полы мыть пожалуйста, а что то более квалифицированное - вы нас не подходите... Или редкая профессия ценная для них, то да. А так((
Триндичіха Байрактар• вчера в 17:29
Вчитель, працювала в Україні вихователем

все ясно
Замурмишка• вчера в 17:30
Ответ дляПишу_граммотно!
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• вчера в 17:33
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Ну человек так подает историю о себе .. что остается .. только верить на слово
Успокойся_Успокойся• вчера в 17:37
Автор, тримайтеся. Думаю, справа не в вас. На чужині завжди так. Це державна школа? Думаю, в них в державних школах місця також «по знайомству», тому і прискіпуються. ЄС не такий вже і ідеальний. Якщо потрапляєш в державний заклад, то там купа плюсів для людини, тому вони такі місця для своїх і тримають. Плюс упереджених в ЄС достатньо також. Тримайтеся. Шукайте далі. Все буде!
Успокойся_Успокойся• вчера в 17:40
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Та там не у блендерах справа. Певно, на місце це конкурс. Візьмуть якусь студентку-німкеню, бо «своя», бо племінниця виховательки. Не слід недооцінювати ЄС. Там також кумівство процвітає. При відмові можна ще потягатися з керівництвом, чому відмова (якщо ти громадянин країни та маєш диплом країни і досвід; і то не факт, що візьмуть), та це не ситуація автора. Бажаю автору знайти своє місце.
Замурмишка• вчера в 17:44
Ответ дляУспокойся_Успокойся
З вісно беруть своїх. Так всюди. Наших беруть якщо ніхто не йде, або цінний кадр
Пушап Мі мі• вчера в 17:47
Я завжди сильно засмучувалася коли мені відмовляли, а в майбутньому виявлялося, що слава Богу, що не взяли. Вчіть далі мову і ходіть по співбесідах. Не отримує нічого той, хто нічого не робить, ви якраз робите, десь та візьмуть.
Губи з філером• вчера в 17:57
Ответ дляБиблиотекарь
з власної домівки відписуєтесь?
В Німеччині теж у багатьох нема власних домівок, звісно нехай авторка не здається, пробує, шукає нове місце роботи, але якщо захоче повернутися в свою країну, для неї роботи буде повно, не її будуть обирати, а вона буде обирати.
Пліткарка• вчера в 17:57
Ответ дляУспокойся_Успокойся
100% да, есть такое