Шкала Радости• 17 сентября 2022
Порадьте термозахист для волосся
І щоб розчісувались добре. Можливо з люкса. Волосся довге пряме, не фарбоване, але пушиться і плутається
всегдаДаДа• 17 сентября 2022
Поки що мій фаворит kerastase lincroyable blowdry. З люкса не пораджу, це поки найдорожче, що в мене було.
Хомяк с пастой• 17 сентября 2022
я пользуюсь Мультифункциональный спрей 10 в 1 лореаль, мне нравится. еще есть масло ладор
Шкала Радости
• 17 сентября 2022
Ответ дляНамакушка
У меня милбон Крона обычное масло
ничего сверх от него не жду
у мене було таке, але перукарі кажуть, що масло це не термозахист, от тепер шукаю термозахист. Вирішила тут спитати
Хомяк с пастой• 17 сентября 2022
Ответ дляШкала Радости
у трессеме есть защита. есть кремовый и был брызгалкой. не плохой