Амелі на мілені• вчера в 16:49

Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік

вирішив, що ці кошти мають піти йому оплату лікування зубів !
І все б нічого (звісно, одна родина і маємо підтримувати одне одного), проте є АЛЕ: ми заробляємо однаково, я весь цей час економила на собі, нікуди не ходила і не їздила (буквально робота-дім-раз на тиждень парк), відкладала кожну вільну копійку. Чоловік про це прекрасно знав і перший час навіть підтримував, казав, що допоможе і дещо докладе зі своєї зарплатні, коли вирішимо поїхати.
І ось настало те літо, коли я можу взяти відпустку, у дітей канікули і потрібна сума нарешті зібрана.
Чоловік почав обурюватись, що я думаю лише про СЕБЕ, і замість моря маю віддати йому кошти, адже в нього багато проблем з зубами, треба лікувати і встановлювати імпланти. Він елементарно ніколи не дотримується правил гігієни: чистить зуби раз на день, буває що навіть раз на декілька днів. І дивується, чому у нього пів щелепи з проблемами!
До цього сім років тому він вирішив купити авто (хоча потреби гострої в ньому не було), взяв усі кошти, які були відкладені і поставив перед фактом, що він пізніше заробить і докладе назад (це теж були кошти на море). Звісно, нічого він назад не поклав.
Ок, авто це покупка для родини. Я змирилась, що тих грошей не побачу.
Але зараз ! Чому ми з дітьми маємо жертвувати своїм відпочинком, якщо я обмежувала себе, аби відкласти кошти. Для мене це досить велика сума. Діти ростуть, лише школа/дім/інколи дача.
Розсудіть, хто правий, хто ні. І як мені діяти? Як розмовляти з чоловіком?
Зробіть вибір:
вже голосів: 369
Я права
Чоловік правий
Результат
Червона калина• 2 часа назад
Ответ дляЧекаю завтра
Зачем выходить замуж за жлобов? Не увидели сразу? Ок но зачем двоих родили от него?
Так видите же как он действует. Половина советчицы вон переживает за его зубы. Хотя знать его не знают. Думаете автору в голову не приходило ’Вот я отдыхать поеду, а у него зуб болит? Мы же семья’. На чувстве вины можно очень удачно манипулировать.

Триндю-бриндю• 2 часа назад
В жопу такого мужа, пусть ставит себе амальгамные пломбы раз запустил, не давайте ему ни копейки
Самая СоветЧиваЯ• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Навіть якщл не розглядати сімейну модель, а просто питання про відпочинок, то все одно для мене це щось, що не має сенсу. Нехай відпочинок коштує умовні 2 тис.$. Людина збирала ці гроші 3 роки!!! При цьому очевидно, що ніякої подушки безпеки у сім´ї з мінімум двома дітьми немає. Як ці 2 тис. можна витрати на відпочинок? Я не розумію.
Какая же вы конченая 🤦🏻‍♀️
Директриссимо• 2 часа назад
Так припомнить ему авто ...ты не долодил как обещал. Съездим на море и будем экономить тебе на зубы
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Я себе можу обмежувати в одязі, взутті. А він захотів, наприклад, кросівки за 150 євро. В той час як я почекаю розпродаж та куплю собі за 30-50
Так и скажите я кросовки покупала дешёвые а ты и арибаразлился и с зубами , пошел на йух
Всіх підсаджую• 1 час назад
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Де варіант послати чоловіка і їхати на море?
Сказать ему, что его в любой момент тцк заберёт и в него вкладываться невыгодно )
Всіх підсаджую• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
А по теме, автор, сколько и на что бы Вы не собирали, ваш муж всегда найдет повод, чтобы отобрать их у Вас. Учитывайте это на будущее. Такой у Вас муж.
Так автору надо не говорить про доходы ) все плохо.

Откуда деньги- волонтеры подарили )
Всіх підсаджую• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Я йому так і сказала, що нехай робить у розстрочку, можна й на рік взяти. Але ж його позиція: «я братиму розстрочку в той час, коли ти будеш розважатись і витрачати кошти на відпочинку» 🤯
Зачем вам эта обуза?
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Ок а з собою взяти треба гроші? Чи на усі купити тур?
возьмите подешевле тур, Египет, Турция. А часть отдайте мужу. И теперь у мужа должна быть своя копилка, на зубы.

Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Зараз наш дохід однаковий, але в нього не стабільний заробіток, буває, що заробляє більше і якщо, наприклад, в кінці місяця треба докинути гроші на їжу - докладає він. Чим і маніпулює. Коли я кажу, що в нас діти спільні , а не лише мої, тоді чому таке відношення до нас, він лише обурюється, що я не ціную те, що він робить, типу, старається з усіх сил в межах своїх можливостей.
Житло спільне.
Він у вас повний егоїст, та ще і аб´юзер. Не може витримати коли вам добре. Ніколи б я не віддала йому кошти на мій відпочинок, якщо б це була моя мрія. Тобто ви поануєте розтоптати свою мрію заради лбдини, яка ніколи не буде діяти у ваших інтересах і ніколи цю мрію не здійснить. У вас життя одне, ви ТРИ роки зарщаджувалия, якщо зараз не поїдете це буде повна неповага до себе.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляГарантую неперелевки
А діти ваші погоджуються на це? Батько зодитиме з гнилими зубами, а ви на морі ол інклюзів?
То ви мабуть така сама як чоловік автора.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Завтра у дружини буде якась серйозна хвороба і потрібні будуть гроші. Чоловік скаже, що він не при ділах. Це сім я?
Зуби це планове, а не те що зненацька зявляється
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Жлоб обикновенний, нажаль не пощастило вам з чоловіком(
Точно, сам нічого родині не дає, та ще і у жінки забирає
Руда ліса• 59 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Тогда на импланты пусть начинает экономить на себе, как вы на себе ради отдыха с детьми. Едьте на море.
Я_и_моя_собака• 7 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Житло спільне.
Ну выбрали говно - нюхайте. Что тут еще скажешь.