Здесь на минутку• 17 сентября 2022

Какие ваших самые любимые конфеты?

Мои Ферреро Роше. Из украинских только Рошен нравятся
Бабка-ежика• 18 сентября 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мне кажется это были середина 90х, в начале 2000 их уже не было. Они как-то появились и пропали.
Ненене, як раз в інституті з подружкою їх завжди покупали, тоді тільки вони з´явилися у Харкові, це було 98-99-00 роки, не середина
А я їх років 10 тому шукала в інтернеті, можна було заказати великий опт з фабрики, може в місті, де фабрика можна їх купити і досі

Чаюри• 18 сентября 2022
Ответ для vihola
От, рекомендую)
Маю рецепт подібних цукерок і роблю обов´язково на Новий рік, смачні і справді.
vihola• 18 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
О, классно, поділись, будь ласка)
Чаюри• 18 сентября 2022
Ответ для vihola
О, классно, поділись, будь ласка)
От

https://forum.say7.info/topic33211.html
vihola• 18 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
От

https://forum.say7.info/topic33211.html
Дякую
Бжоли-бандерівці• 18 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Да-да. Я их ела в квартире, которую продали в 96 году, поэтому точно помню что это была середина 90х.
Да, я блондинка!• 18 сентября 2022
’’Альпі’’ Чорнослив в шоколаді з горіхом.
’’АВК’’ Труфальє
Луноходик_Ик• 18 сентября 2022
Из далёко детства помню любила Снежок, Коровку, сейчас уже нет таких. Сейчас люблю ассорти Merci.