Бюст Березуцкого• 18 сентября 2022

Мінімалізм. Інтерв`ю з Марі Федоровою, українською мінімалісткою та блогеркою.

Мінімалізм // інтерв`ю з Марі Федоровою, мінімалісткою та блогеркою:

Під відео ссилочки.
Україномовний контент, спільнота "ПОШУРШИМО", для саморозвитку українських жінок.
Трусиковед• 18 сентября 2022
ой нет, спасибо
мне такое не интересно
Белый Лосик• 18 сентября 2022
Дуже дякую
автор Бюст Березуцкого • 18 сентября 2022
Кому цікава тема мінімалізму. Діліться українським контентом.
Ось іще цікава українська мінімалістка:
https://www.youtube.com/channel/UCzTlVWYb6dvJCx267xA-QAQ/playlists
побольшомусекретику• 18 сентября 2022
Мені краще мінімалістів краще читати та дивитись безпосередньо із батьківщини виникнення Японії , наші вже посередники, переказуючі основні посили на свій лад
Меряю линейкой• 18 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
ой нет, спасибо
мне такое не интересно
Алина-1240• 18 сентября 2022
С этими ценами и так большинство минималисты
Ответ дляАлина-1240
Можна навчитись отримувати задоволення від цього. Не сумувати, що у тебе чогось нема, а радіти, що у тебе є все необхідне.
Розгребти всі свої речі, визначити для кожної речі конкретне місце зберігання.
Алина-1240• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Простите,если человек жрать хочет,одежда износилась или на смену одежды нету,то в здравом уме он этому радоваться не будет
Дуже часто чую пораду викинути надщерблений посуд.
Для мене дико, що люди зберігають покоцані чашки, тарілки, баночки. Замість того, щоб зразу викинути.
При тому, що у більшості людей є запасний новий красивий посуд.
Алина-1240• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему дико?вместо трат на красивые чашечки человек подкопит денюжку и микроволновку или утюг например купит.
Ответ дляАлина-1240
Я про інше. Якщо вибір купити їжу чи купити чашку, адекватна людина купить їжу.
Але якщо є цілі чашки, а людина п´є з побитої чашки, це нелюбов до себе.
Або п´є з нової чашки, а побиту чашку засунула далеко в шухляду і зберігає.

У кожного свої пріоритети, що купувати в першу чергу.
Поки ми живі - в житті завжди можна знайти привід для радості.
Навіть якщо нема грошей на їжу і одяг зносився, це привід поспілкуватись з оточуючими вас людьми, попросити про допомогу, завести нові знайомства.
БеллаДонна• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я взагалі вважаю, що битий посуд, поламані речі «тягнуть» енергію. Я коли позбавляюся таких речей, ніби вільніше дихати починаю
автор Бюст Березуцкого • 22 сентября 2022
автор Бюст Березуцкого • 23 сентября 2022
автор Бюст Березуцкого • 24 сентября 2022
Очистка простору, відкати після розхламлення, пошук сенсів.