Бюст Березуцкого• 18 сентября 2022
Мінімалізм. Інтерв`ю з Марі Федоровою, українською мінімалісткою та блогеркою.
Мінімалізм // інтерв`ю з Марі Федоровою, мінімалісткою та блогеркою:
Під відео ссилочки.
Україномовний контент, спільнота "ПОШУРШИМО", для саморозвитку українських жінок.
Під відео ссилочки.
Бюст Березуцкого
• 18 сентября 2022
Кому цікава тема мінімалізму. Діліться українським контентом.
Ось іще цікава українська мінімалістка:
https://www.youtube.com/channel/UCzTlVWYb6dvJCx267xA-QAQ/playlists
Ось іще цікава українська мінімалістка:
побольшомусекретику• 18 сентября 2022
Мені краще мінімалістів краще читати та дивитись безпосередньо із батьківщини виникнення Японії , наші вже посередники, переказуючі основні посили на свій лад
Бюст Березуцкого
• 18 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
С этими ценами и так большинство минималисты
Можна навчитись отримувати задоволення від цього. Не сумувати, що у тебе чогось нема, а радіти, що у тебе є все необхідне.
Розгребти всі свої речі, визначити для кожної речі конкретне місце зберігання.
Алина-1240• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Простите,если человек жрать хочет,одежда износилась или на смену одежды нету,то в здравом уме он этому радоваться не будет
Бюст Березуцкого
• 18 сентября 2022
Дуже часто чую пораду викинути надщерблений посуд.
Для мене дико, що люди зберігають покоцані чашки, тарілки, баночки. Замість того, щоб зразу викинути.
При тому, що у більшості людей є запасний новий красивий посуд.
Алина-1240• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему дико?вместо трат на красивые чашечки человек подкопит денюжку и микроволновку или утюг например купит.
Бюст Березуцкого
• 18 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Я про інше. Якщо вибір купити їжу чи купити чашку, адекватна людина купить їжу.
Але якщо є цілі чашки, а людина п´є з побитої чашки, це нелюбов до себе.
Або п´є з нової чашки, а побиту чашку засунула далеко в шухляду і зберігає.
У кожного свої пріоритети, що купувати в першу чергу.
Поки ми живі - в житті завжди можна знайти привід для радості.
Навіть якщо нема грошей на їжу і одяг зносився, це привід поспілкуватись з оточуючими вас людьми, попросити про допомогу, завести нові знайомства.
БеллаДонна• 18 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я взагалі вважаю, що битий посуд, поламані речі «тягнуть» енергію. Я коли позбавляюся таких речей, ніби вільніше дихати починаю
Бюст Березуцкого
• 24 сентября 2022
Очистка простору, відкати після розхламлення, пошук сенсів.