Жена миллионера• 18 сентября 2022
Е допомога
Підкажіть хто знає, це буде виплата чі може і не бути. Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації ВПП ООН - Всесвітня продовольча програма ООН. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»
Там_все_размывчато• 18 сентября 2022
Вам хоч щось прийшло. А у мене взагалі тиша, тільки «прийнято»
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Я не впевнена що щось дадуть, сестрі дали ще місяць назад, хоча вона пізніше оформила
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Прийнято заяву дуже довго і у нас було
Скромняшка• 18 сентября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
У меня тоже принято уже три месяца)
Залізна пані• 18 сентября 2022
У моего отца, тоже такой статус как у Вас уже месяц. Сначала ждал, теперь уже не верит, что придет
Виниловая пластинка• 18 сентября 2022
В мене був такий статус - навіть коли кошти за перший місяць я вже отримала
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляКогтяузер
У матері таке саме. Говорять, треба чекати, поки не зміниться на ’Ваша заява передана організація’, тоді будуть виплати. Але бували випадки, коли нараховували гроші ще з таким статусом, як у Вас. Мати вже місяць чекає. Вона пенсіонер с мінімалкою.
Це у всіх статуси різні: пенсіонер з пенсією 3300, інвалід з пенсією 2100, дитина інвалід. Сестрі інваліду вже виплатили першу виплату місяць назад, подавала пізніше
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
Так у моїх теж місяць
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Я просто не розумію як вони вибирають, сестра, та брат інваліди з однаковою пенсію, сестрі дали брату ні
Скомуниздила• 18 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
У меня с июня заяву принято .Работаю на минималку и ту не платят 3 месяц,но не положено .
Помогла оформить знакомой , у неё инвалидность ,пришло через 3 недели 5 тысяч от красного креста .
Виниловая пластинка• 18 сентября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ну ми вам точно не підкажемо, як вони вибирають.
Виниловая пластинка• 18 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Ви подавали як не підходите ні під яку категорію?
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
А Вам смс приходило?
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Думаю що може і не дадуть
Виниловая пластинка• 18 сентября 2022
Ответ дляЖена миллионера
А Вам смс приходило?
Так. Десь через 1,5 місяці після подачі заявки
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
І сестра так каже прийшло смс і вона перевела гроші на картку
Скомуниздила• 18 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Да ,Харьковская обл ,говорили ,что регион тоже учитывается ,,но что-то тишина .
Lydmila408• 18 сентября 2022
У мужа поменялся статус еще в начале июля, как у Вас ,только передано международной организации ,,red rose limited,,ждите..
Еще не дали..
Уже и не ждем.
Еще не дали..
Уже и не ждем.
Коварная Зая• 18 сентября 2022
У мене в чоловіка - він інвалід 2 групи, то так само написано, що передали до ООН. Чекайте.
Чекаємо вже майже 3 місяці....або вже й не чекаємо....
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Я так зрозуміла що теж ні чого не отримаємо
Жена миллионера
• 18 сентября 2022
Ответ дляLydmila408
Еще не дали..
Уже и не ждем.
Еще не дали..
Уже и не ждем.
Дивно якось навіщо тоді так писати написали би Вашу заяву відхилено
Анонимушка• 18 сентября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
В мене також ’заява прийнята’, я подавала ще в середині червня