Черпак_для_фантазий• 19 сентября 2022

Повістка, був уже в воєнкоматі, хто в курсі

Забрали військовий квиток, повістку про те що треба з´явитись негайно, коли подзвонять. А так сказали працюйте, живіть своїм життям до дзвінка. Коли реально можуть подзвонити? Якщо забрали квиток це скоро чекати дзвінка?
Сумка с непогодой• 19 сентября 2022
Живите, работайте спокойно.
Когда позвонят и позвонят ли вообще - никто вам не скажет.
Вызывают же по необходимости той или иной специальности.
Но в любом случае, вы молодец, что не бегаете от военкомата. Респект.
А_Шо_Такое• 19 сентября 2022
моему мужу первый раз позвонили через неделю, он поехал, там в сборном пункте проходишь психолога и медиков повторно, они могут забраковать. там набирали ДШБ, брали только морально готовых и физически здоровых, можно было отказаться, отказался-привезли домой. второй раз позвонили через 3 дня -забрали, уже служит.
забыла добавить он доброволец, поэтому так быстро позвонили. а вообще зависит от военкомата - набирают они свой план или нет
автор Черпак_для_фантазий • 19 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Живите, работайте спокойно.
Дякую. Це чоловік щойно приїхав, розповів. Так сумно і тривожно. Це у всіх забирають військовий квиток? Принесли додому у поштову скриньку повістку, навіть не в руки, все одно поїхав.... Разом з ним ті що були почали жалітись на здоров´я, то їх відправили провірятись...
Ответ дляА_Шо_Такое
Дякую. Мій не служив і не доброволець. Про роботу взагалі нічого не питали...
Сумка с непогодой• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Медкомиссию должны проходить все.
Если ваш муж понадобится, то он тоже пройдёт в обязательном порядке
Но, повторюсь, он у вас настоящий мужчина.
Ответ дляСумка с непогодой
Медкомиссию должны проходить все.
Дякую ще раз! Там була медкомісія, спитали чи є зуби і чи нема жалоб, і все...
Тарабарщина• 19 сентября 2022
У перший місяць війни чоловік сестри отримав повістку. На наступний день сказали з речами прийти і буде відправка в навчальний центр. Прийшов, почекав до вечора, відправили додому. За два тижні передзвонили, сказали збиратися. Потім за дві години передзвонили і дали відбій. Все. Чекає до цих пір
Він не служив ніколи. Але ще перед війною ходив у військомат, реєструвався
golublexa3• 19 сентября 2022
Муж еще весной ходил, даже два раза думал что про него забыли, до сих пор не вызвали.
Ответ дляgolublexa3
А військовий квиток забрали?
Тихомандражная• 19 сентября 2022
Було так само.
Перший раз пішов сам. Взяли дані.
Другий раз дали повістку.
Пройшов мед комісію,забрали квиток,сказали чекати дзвінка.
Подзвонили - сказали прийти і принести фото. Приніс. Знову сказали чекати дзвінка. Потім знову подзвонили - прийшов. Запропонували на передову іти одразу. А він не служив,немає досвіду. Каже ’хоч відправте мене не учебку’. А вони сказали,що поки не набирають і відправили додому.
Сказали знову чекати дзвінка...
Тихомандражная• 19 сентября 2022
І декілька разів дзвонили і казали прийти з речами. А потім давали відбій.
Ответ дляТихомандражная
Було так само.
Перший раз пішов сам. Взяли дані.
Другий раз дали повістку.
Сказали знову чекати дзвінка...
Дякую за відповідь
Тихомандражная• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дякую за відповідь
Будь ласка.
Забула написати,що пішов сам у березні, а на початку літа вручили повістку. І з тих пір періодично телефонують
Незламна• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Щодо мед.комісії. Знайомий не жалівся, але відправили здати аналізи. По них виявили підвищений цукор. Сказали ’до побачення’, він почав наполягати, що все з ним норм, відправили на повторний, той же результат, відіслали лікуватися. Так що по-різному буває.

Щодо ’забрали в.квиток і додому відправили’, то місяцями вдома. Причому навіть ті, хто служив і готовий був йти.
Якщо непотрібна спеціальність, то буде вдома, поки не знадобиться. А коли це станеться, невідомо нікому, бо ситуація змінюється кожного дня.
Ответ дляТихомандражная
Будь ласка.
Мій не ходив сам добровольцем, принесли у поштову скриньку... Мама плаче його не можу заспокоїти.... І самій погано
Великий сатирик• 19 сентября 2022
А зачем забирают военный билет?
Тихомандражная• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
І мені погано. Я теж дуже боюся
Ответ дляВеликий сатирик
А зачем забирают военный билет?
Щоб не втік мабуть
Ответ дляНезламна

У чоловіка з серцем не дуже. Але хто ж там буде сильно провіряти...
Ответ дляТихомандражная
Було так само.
Перший раз пішов сам. Взяли дані.
Другий раз дали повістку.
Сказали знову чекати дзвінка...
Як так одразу на передову!
Тихомандражная• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Як так одразу на передову!
Вони просто запропонували. Як м´ясо просто відправили би ... Але змусити не змогли.
Ответ дляТихомандражная
І мені погано. Я теж дуже боюся
Тримайтеся. Мені шкода маму чоловіка, на ній лиця немає, не можу ніяк заспокоїти. Та й дити5а хвилюється за татка. Мені тривожно і тошно.
Тихомандражная• 19 сентября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В мене син теж це важко переживає. (
Дуже прив´язаний до батька.
А мами у нього немає. А батьку все одно
Ответ дляТихомандражная
Мій такий що й побоїться відмовити, скаже треба так треба... Але тепер очікування дзвінка це постійний стрес для мене...
Ответ дляТихомандражная
В мене син теж це важко переживає. (
Дуже прив´язаний до батька.
А мами у нього немає. А батьку все одно
Бідні діти, і так дитинство відібрали, а ще й за батьків переживати...