У кішки з дитинства постійні виділення з очей, сухий ніс. Віднедавна ще й лупа з’явилася. Лікували інфекційний кон´юнктивіт, синдром сухого ока. Були у різних лікарів, антибіотики як місцеві так і загальні не допомагають. Підкажіть,якщо в когось була схожа ситуація, що допомогло. Можливо якісь вітаміни?
МаргаритаЛьвовна• 20 сентября 2022
Ответ дляCatou
Сделали анализ крови и из глаза, лечение подобрал ветеринар. После курса уколов прошло
ого.
а какой диагноз? причина?
Ответ дляCatou
Микоплазмоз. Заразиться мог от другого животного или через вещи
Робили аналізи на інфекції, нічого не виявили. Окрім того вже пройшли курси різних антибіотиків, які мали вплинути в тому числі на всі відомі інфекції. Якщо можете напишіть у особисті контакти ветеринара і призначене лікування. Буду дуже вдячна.
katya-lucky• 20 сентября 2022
Ответ дляAlena2706
На какие разные инфекции делали анализы?
В идеале на 2 недели перестаете капать и давать антибиотики.
Затем делаете смыв из глаз на микоплазму, хламидиоз, герпесвирус. И бак.посев с чувствительностью к антибиотикам.
И лечите в зависимости от того, что найдут.
Анализы можно отправить или в Био-Софт, или i-vet в Одессе.