GirlSuper• 21 сентября 2022

хло объявил частичную мобилизацию

Это правда или нет?(
Прочитала в трухе
katrina_27• 21 сентября 2022
Заспокоюємся,це початок їхнього кінця.Від того,що їх стане більше нічого не зміниться.Їх уже було багато і що?Поїхали в пакетах...
Всі хто бажав там воювати пішли добровольцями,інші сиділи диванними експертами.Зараз наберуть,але ж не всі упороті там.Одне діло наші військові захищають нашу країну,а вони будуть захищати що,нашу землю?Навіть якщо в їхньому розумінні тут живуть люди,яких потрібно звільнити,ви уявляєте що зараз там почнуться на росії?!Це їхній кінець.Мотивації нуль для їхніх чоловіків,це ж вже не сам пішов,а заставляють їхати на смерть...
VShpak• 21 сентября 2022
Ответ дляnikita 25
У ни у кого не возникает вопрос: а зачем мобилизация? Мы же вторая армия мира.
Скорей всего и так там шла это мобилизация, просто узаконить надо было происходящее.
Ага, и где первые 300 тысяч …
Ну, тупые …
nikita 25• 21 сентября 2022
Читали, шайгу сказал, что у них потери 5937?
Люди их пишут, а зачем тогда мобилизация 😀
ONatalii• 21 сентября 2022
Ответ дляAsya.od
Что пишут будущие добровольцы лаптеногие? Накидайте скринов для понятия настроения, пожалуйста.
В коментах під відео в ютубі є
Жули-ули• 21 сентября 2022
Ответ дляnikita 25
Я ж говорю зажали яйца всем тем кто «не так однозначно»
Ну что ж, пусть едут в окопы с бурятами.
Там проверят
katrina_27• 21 сентября 2022
Ответ дляnikita 25
О в тому то і діло,воювати ніхто не хоче,ні в якій країні у світі.Хто хоче помирати?Там зараз почнеться веселуха))
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Там проверят
хехе
всем диванным войскам) пусть едут, кто кричат про хохлов с дивана. мамки лишатся сыной, жонки их мужей, дети сироты - красота
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
Ответ дляkatrina_27
да, тем более на них никто не напал. А воевать за людей Донбасса наверное только упоротые могут, которые верят в это)) представляю насколько не встрался донбасс обычному питерцу, а тут иди умри за него. Боже какие тупые
Asya.od• 21 сентября 2022
Ответ дляONatalii
В коментах під відео в ютубі є
Спасибо
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
а кстати кто знает, мобилизация их подразумевает запрет на выезд мужчинам?
от шоб их всех там заперли
Даксо• 21 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
от шоб их всех там заперли
Там никто особо заграницей и не был, кроме Питера и Москвы. А вы думаете почему они такие зашоренные?
mkremen• 21 сентября 2022
Он невменяем, что он несёт 😱, гад старый развязал войну и угрожает всему миру ядеркой.
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
Ответ дляДаксо
многие были, вы тоже не ведитесь на пропаганду. Это ж хорошо что их запрут. С дивана кричат про хохлов можно было.а щас они почувствуют на себе все)) эххехе осталось дождаться когда по ним ебанут снарядами тоже, чтобы в подвале сидели и дома разрушенные
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
Ответ дляmkremen
это еще в феврале было.
katrina_27• 21 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
100%,навіщо звичайній людині,яка сиділа собі в теплі і добрі (навіть в минулому військовому)потрібна їх спецоперація.Сидів собі горя не знав,а тут треба йти помирати.Так,пуйло сказав,що типу угроза Росії,але ж будь яка людина боїться,не хоче помирати за ілюзорні слова і цілі,одне діло підтримувати на словах інше,коли тебе відправляють на війну
Так,їх погонять,але почнеться спротив.Впевнена на 100%
Даксо• 21 сентября 2022
А вообще не понимаю нагнетающих, у них и сейчас с мотивацией проблемы, видели как бежали контрактники и ’элита’ под Харьковом? А сейчас наберут с улицы за несколько месяцев. Это явно уже предсмертная агония
Inna_ya_krasivaya• 21 сентября 2022
Ответ дляkatrina_27
так цель войны официальная - освобождения Донбасса. Это ж какие дебилы будут готовы умирать за него)
katrina_27• 21 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Офіційна так,але ж вони там мелять,що загроза для усієї росії Ну хай частина ватників вірить,але помирати ніхто не захоче
Алeнь• 21 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
50+ тыщ уже насобирали. Вы думаете, рососия так бедная на долбо***бов?
У них там приличный запас их.
Но надеюсь, они не только ебанутые, но ещё и трусы
katrina_27• 21 сентября 2022
Ответ дляАлeнь
У них там приличный запас их.
Десь читала,що ця 3-а рота мала бути 50000,але по факту була 15000.Її рознесли в пух і прах наші
Даксо• 21 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Навіть ідіоту зрозуміло, що захист родіни і відправка в Україну трохи різні речі. І 5000 убитих)) у мене взагалі враження, що вони просто ділять данні із генштаба на 10.
А наших військових рахують разом з мирними, яких вони замучили і розстріляли
Алeнь• 21 сентября 2022
Ответ дляkatrina_27
Наші котики
S4aste02• 21 сентября 2022
Боже, коли ми прокинемося від цього страшного сну? Скільки ще буде скалічених життів?... в мене серце рветься коли бачу наших хлопців - кого без ноги, кого без руки... як це все страшно в 21 столітті- війна..

Навіть якщо Путя здохне а може вже й того давно, то там в тій Рашці безліч таких же хворих як він бо це багаторічне нейропрограмування населення.
Даксо• 21 сентября 2022
Ответ дляS4aste02

Правда обов´язково переможе, а імперії вроді рашки підуть на звалище історіїї, де їм і місце
KatrinkaSh• 21 сентября 2022
Вже скільки часу йде ця війна, а я все не можу прийняти, що це така нова реальність, так боляче це все бачити, чути, розуміти, що наші діти на все життя мають такий жахливий досвід. І все через амбіції якогось імбецила і йому подібних.
Ms_Honey• 21 сентября 2022
Неужели рашисты и это проглотят? Будут дохнуть, чтоб путлер в грязь лицом не ударил?
katrina_27• 21 сентября 2022
Ответ дляS4aste02

Програмування то програмування,але вмирати не захочуть.Он в чатах вже почалося у них,мені страшно,хай самі воюють, і іхні діти і т.д.
Але так,дуже страшно,що таке відбувається у нашій країні в 21 столітті і всі бояться нас захистити.Якби захотіли,то все це можна було б спинити одразу,або ж і самі б спинили,якби дали більш потужну зброю,танки,літаки,пво і т.д.
А поки так, страждає наш народ...
Даксо• 21 сентября 2022
Ответ дляMs_Honey
Рашисти тєрпіли, дохнуть скоріше всього будуть, якщо скаже царь. Але чи змінить це майбутнє рашки? Сумніваюсь. А багато хто із аналітиків і взагалі впевнені, що це прискорить їх кінець
Ms_Honey• 21 сентября 2022
Ответ дляStar39
Так их там мобилизуют сейчас больше, чем народу в Украине осталось
Главное не количество, а качество. У них с этим проблемы.
иванюся• 21 сентября 2022
В выше в тема писали про самолёт в США с лавровым. Что там? О чем будут говорить?