Гортаю статтю
з поясненнями держприкордонної служби і виявляється, що війсковозабов´язані депутати і держслужбовці-чоловіки мають право їздити у ВІДПУСТКУ за кордон у війсковий час!
Тобто 18-річному студенту на навчання не можна, а 40-річному депутату чи голові, наприклад, департаменту-можна на море-океан відпочити?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я тоже работаю в госструктуре и прекрасно знаю, какие зарплаты.
А для способных украинских детей сейчас открыты прекрасные возможности и без денег-множество европейских вузов дали гранты на обучение и проживание для продолжения образовпния( особенно для студентов с зоны боевых действий).
Только вот государство эту возможность у молодежи отняло!
Мой сын ровестник сына Порошенка, скажем.Почему его Мише в 18 лет можно учиться в Лондоне, а моему нет?
???? Каким боком сын порошенка, порошенко к гос.службе ?
Люди на госслужбе состоят на военном учете, а студентов даже не призывают.
Т.е.у человека слетела бронь и его призвали воевать, студент учись 5 лет хорошо, что бы не отчислили
Вы же сами видите несостыковки в законах, возможно доработают
Я тоже не вижу смысла их держать в Украине, если их в армию даже не призывают
И что это у вас за госструктура, что вы знаете какие зарплаты ?
Ответ дляDa_sha F
Тем боком, что дали лазейку вывезти своих детей приближенным к власти и аферистам попутно, а реальным студентам такую возможность закрыли.
В большинстве европейских стран учебный год в ВУЗах начинается 1 ОКТЯБРЯ, а в сентябре еще последние собеседования идут.То есть ограничивая выезд именно сейчас, власть сознательно идет на манипуляции и подмену понятий.
Если студентам нельзя за границей учиться, то и чиновникам запретить отдыхать за границей на время войны!Было бы вполне справедливо я считаю.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо вам видає останні ’ рейтинги’, які самі собі і склали, посилаючись на сумнівні дослідження.
Ви спробуйте питання поставити англійською мовою і без слова Україна.А потім пошукати в тих рейтингах українські навчальні заклади.
Поставила, проглянула
В деяких рейтингах за 2022 взагалі нема наших універів
Є рейтинг, де Суми перший серед українських
Є де кпі
Каразіна першим ніде не побачила, але добре, що ви знайшли саме такий)
Розумію, що ваше питання сьогодні не в тому, але так впевнено пишете, про найкращий український університет, що не відповідає дійсності
Є де кпі
Ответ дляL-i-s-a-92af
А працівники обладміністрацій, різних департаментів, митниці, кру, податкової теж не дежслужбовці по вашій версії і право з´їздити відпочити, скажімо, на Мальдіви не мають?
Я сказала те, що хотіла. Не менше, не більше. Але ви помилки приймати не вмієте
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляDa_sha F
Голови райрад це омс
Депутати це депутати
А міністри це вже ДС
Депутати це депутати
А міністри це вже ДС
Але стаж депутатів зараховується до стажу держслужби.
Ответ дляlilyD
Поставила, проглянула
Є де кпі
Цікаво подивитись ваші посилання.
Я своє розмістила
QS World University Ranking
До того ж є критерії, які враховані при складанні рейтингу:
академічна репутація,
репутація роботодавця (як компанії оцінюють випускників вишів),
співвідношення викладачів і студентів,
цитування робіт на факультеті,
співвідношення міжнародних викладачів,
співвідношення іноземних студентів.)
Я своє розмістила
QS World University Ranking
академічна репутація,
співвідношення викладачів і студентів,
цитування робіт на факультеті,
співвідношення міжнародних викладачів,
співвідношення іноземних студентів.)
Ответ дляL-i-s-a-92af
Цікаво подивитись ваші посилання.
Я своє розмістила
QS World University Ranking
академічна репутація,
співвідношення викладачів і студентів,
цитування робіт на факультеті,
співвідношення міжнародних викладачів,
співвідношення іноземних студентів.)
Я своє розмістила
QS World University Ranking
академічна репутація,
співвідношення викладачів і студентів,
цитування робіт на факультеті,
співвідношення міжнародних викладачів,
співвідношення іноземних студентів.)
Один із тих, що дивилася
Ответ дляlilyD
Один із тих, що дивилася
Вони, взагалі, тільки два українських ВНЗ пропонують.І, очевидно, що в ЦЬОМУ навчальному році в Києві умови краще, чим у Харкові.