Дивилася розкривши рота
шальная мама• 23 сентября 2022
Може психіатричний стан? Хіба хтось розбирає психологічний стан психіатричних хворих?
Parabellka• 23 сентября 2022
А что так не понятно,что человек больной? Ещё час времени тратить на видео,нет спасибо.
Be.queen.Shop• 23 сентября 2022
Ответ для vihola
Напишіть коротко, будь ласка, нема можливості слухати.
Послухайте, як буде час
Автор дякую!!!
Дивовижна жінка, не знаю хто це, така розумна і обізнана
Вкратце -обговорюється саме сьогнішня ситуація, тобто референдуми, мобілізація, ядерна зброя, можливі наслідки і реакція світових лідерів. Новини для нас хороші)))
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Автор дякую!!!
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Ответ дляBe.queen.Shop
Послухайте, як буде час
Автор дякую!!!
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Автор дякую!!!
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Дякую, послухаю пізніше)
Ответ для vihola
Психолог говорить, що путін явний психопат, що у нього має місце так звана чорна психологічна тріада, що щодо ядерного удару він зараз грає з Заходом на слабо. Вірогіднісь завдання ядерного удару досить велика. Попередження Заходу про наслідки є, але це робиться на дипломатичній мові, тобто занадто делікатно. З путіним треба розмовляти на його мові, тобто мовою гопника. Якось так.
Ответ дляMede
Дякую.
Ответ дляBe.queen.Shop
Послухайте, як буде час
Автор дякую!!!
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Автор дякую!!!
Рекомендую до перегляду обовязково!!
Вибачаюсь, погуглила тут трохи. Лариса Волошина не психолог, а журналіст, публіцист, телеведуча телеканалу «UA: Крим»
Be.queen.Shop• 23 сентября 2022
Ответ дляMede
Крутаааа! я під враженням від неі)))))
В неі рот не встигає за мізками, стільки всього хоче сказати
Ответ дляMede
про Путина и черную триаду писали еще в феврале-марте. Он яркий представитель
Корабельная Сосна• 23 сентября 2022
Смотреть на море, наблюдать за кошками и слушать то, что говорит Волошина можно бесконечно.
Корабельная Сосна• 23 сентября 2022
Ответ дляParabellka
Будет свободное время, послушайте.