Yngvard• 23 сентября 2022

Рассказали новости из росии, за мобилизацию, испортилось настроение

Друг мой живет в Украине, созванивается с друзьями и родственниками из оркостана. В двух словах если, сказал, что то, что мы видим в интернетах про выезжающих мужчин - притятнуто за уши. Из того города, из которого звонили вместо 800 человек желающих было 2000 под военкоматом. Только вчера, в первый день получается уже. Сказал за большую зарплату идут, 250 000 рублей, что-то такое...Я послушала его и весь настрой на победу вмиг исчез :( Девочки, есть у кого еще кто-то нормальный из росии, кто видит реальную ситуацию и владеет инфой? Так не хочется, чтобы это оказалось правдой
Елена-ленуся• 23 сентября 2022
Ответ дляYngvard
Ждала ваш комментарий. Куда ж без вас.
Что мне раскачивать? Она и без того туда-сюда качается постоянно
Плохо работаете . Это в методичке все прописано ? У вас даже построение предложения отличается от украинских авторов тем.
Another Lyolya• 23 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Вы знаете о каком сайте речь ?
Ну хто ж медузу не знає? Але брехати не буду, до слідкування за ними в інстаграмі ще не опустилась))
автор Yngvard • 23 сентября 2022
Ответ дляlisulya
То есть это информация через пятые руки, но Вы решили ее нам всенепременно озвучить?
Ну да
TATATA1973• 23 сентября 2022
Автор, зайдите в группу Пора валить все про эмиграцию в ФБ. Читаю - балдею.
Ксения З.• 23 сентября 2022
Ответ дляК-2
значить він - звіздабол звичайний, як й більша частина росіянців
тому не треба казати (на мій погляд), що він туди ’рвався’, бо він, скоріш за все, знав точно, що не візьмуть
Ну может, он рвался от отчаяния. Может, нашло на него. И может, он думал, что его возьмут
Еленнн• 23 сентября 2022
Ответ дляПавела
Росія велика, хтось втікає, а хтось залюбки на війну йде. І тих, і інших може бути багато. Думаю їм 1-2 мільйони мобілізувати проблемою не буде. Це нація виродків.
якось так..

’Аркадий Бабченко
11 ч.
И вот двадцать лет ты при первом же бунте зеков, при первом же неповиновении исправительного учреждения вводишь спецназ в тюрьмы, и пиздишь, валдохаешь, пытаешь, опускаешь, засовываешь бутылки в задницы, ставишь на колени и хуячишь дубинками. И все, чего ты добиваешься - это безусловного рефлекса при виде вооруженного человека в шлеме с автоматом: не бей, гражданин начальник!
И вот двадцать лет ты при первом махании шариками и свете фонариками вводишь росгвардию в города и пиздишь, валдохаешь, избиваешь дубинками, ломаешь ноги, забиваешь до смерти. И все, чего ты добиваешься - это толкания автозаков и селфи из камеры.
А потом ты мобилизуешь этих людей и отправляешь их на войну.
И мне вот интересно - а какого результата ты от этих воинов ждешь?
От этих «убийц и насильников в первую очередь» - чтобы рота вагнеровцев при виде украинского ДРГ села на корты, руки за голову, и начала орать «не бей, гражданин начальник»?
А твои карбонарии страшные окружили батальоном одного украинского солдата, скандировали бы ему «позор, позор» и снимали на мобильники?
А потом они удивляются - почему концепция свободы и инициативы всегда - всегда!! - побеждает концепцию принуждения и диктатуры..’
Ксения З.• 23 сентября 2022
Ответ дляnatapri
Ну а вайбер, телеграмм, ФБ...Сейчас столько мессенджеров, мне кажется по телефону, кроме как внутри страны, уже никто не созванивается
У моего отца, наверно, даже инета нет. Какие уж тут мессенджеры
автор Yngvard • 23 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Авторко, прочитала всю тему, ще ніхто не поцікавився.
А звідки у вашого знайомого інфо прямо в цифрах? Він працівник військкомату?
Нет, но кто его друзья я не знаю. Уверена, что цифры эти в сми мусоляться там, для поднятия духа боевого. А, может, слухи
Kristinka2106• 23 сентября 2022
К сожалению это правда
Мауг-ли• 23 сентября 2022
Ответ дляRemensa
Нет Звонки на росномера заблокированы. Там даже автоответчик что-то про ’ворога’ говорит. У меня там родственник. Ни он сюда, ни мы ему позвонить не можем
)
автор Yngvard • 23 сентября 2022
Ответ дляза крок до весни
Боженько, цілий день сьогодні. Нові методички підвезли, відпрацьовують на повну і з українських, і з рузьких профілей.
Ще так дивувалася учора, стільки тем гарних, видно, що більшість створені справжніми людьми, частина ботами, але нашими. А сьогодні, як лавина якась. Кожна друга тема має якусь зачіпку на дурнувату історію, вигадану кацапами.
Чому ви просто не можете повірити, що це правда і цікавлюся я в першу чергу виключно для себе. Підслухала у товариша таку інфу, обговорювати з ним я це не хочу, чому я не можу написати це тут, серед дівчат, щоб дійти якогось висновку разом. Хто що чув та бачив? Чому обов´язково будуть такі як ви, що звинуватять в ’отрабативаніі мєтодічкі’
Lizavel• 23 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Очень зря,Вы видимо особо не разбираетесь и читаете мало, кроме телеграмма и кидстаффа)))...это антироссийский сайт. Вы бы лучше ’опустились’ и почитали ее.
23 апреля 2021 года Министерство юстиции Российской Федерации внесло «Медузу» в список иностранных агентов «во исполнение требований действующего законодательства Российской Федерации».
К-2• 23 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Почитайте комменты в Инстаграмме под страницей Медузы, их дохерище !
в країні орків 140 млн населення, навіщо мені читати їхні коментарі? Ті , хто пише - сто відсотків на війну не поїдуть, бо їхня робота - писати коментарі
Lizavel• 23 сентября 2022
Ответ дляК-2
Там не только их комментарии, Вы ещё одна разбирающаяся.....
автор Yngvard • 23 сентября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
у вас паранойя
Еленнн• 23 сентября 2022
Ответ дляSuertq
Увы но лям алкашей нариков и прочий сброд они могут собрать за их рублики...
Те даже 1000$ обрадуются и полетят на убой
Плюс не забываем что часть добровольцев шизиков соберут
Тарас Березовець:
Скажу думку наших бійців. Так, буде складно. Але нам все одно, скільки ще їх доведеться знищити. Проблема в тому, що вони слабшають з кожним днем, а ми стаємо сильнішими. Якщо треба відправити в пекло додатково триста тисяч, ЗСУ виконає завдання.
Т/К Нью Йож Таймз:
Як я і казав вчора, худобу будуть гнати на забій невеликим партіями, під прощаніє славянкі і транспаранти ’Родіна Апаснастє’.
Чи допоможе це Росії? Я думаю, що це матиме зворотний ефект на боєздатність ЗС РФ: абсолютна більшість ’маючих досвід служби’ займалися тим, що мели ломом плац і фарбували траву. А, отже, толку від їх ’спеціальностей’ - не так щоб багато, особливо враховуючи, що ніяких пів року учєбкі їм ніхто не дасть - на злагодження, на відновлення навичок ітп.
Скоріш за все будуть які-небудь швидкі курси на пару тижнів, і поповнення бойових порядків ’з колес’. І всі ці вчорашні менеджери, кур´єри і прибиральники, і без того демотивовані і без навичок, будуть підпорядковані дуболомам-офіцерам, що так само не мають ніяких видатних навичок чи знань, або, можливо, офіцерами зроблять купу тих, хто воює зараз. Але навіть це не допоможе, бо приводити новеньких ’до тями’ будуть традиційними російськими засобами - пи..юлями, катуваннями, приниженнями.
Воювати ці перелякані лантухи з гімном, звісно, не зможуть, а ні довго, а ні ефективно (ну крім якогось відсотка ’народжених для цього’, але таких в будь-якому суспільстві не дуже багато). А тому коли ЗСУ натиснуть знову, лусне там, де тонко, а тонко буде всюди, бо воює не техніка, воюють люди (до речі, ось тепер ми реально зможемо побачити танки за завареними люками - з них станеться).
Щодо ядерної зброї - я хз, що саме вони там придумають, але ЯКЩО вони наважаться (а ’ета бил нє блєф’ - значить, що сс#ть воно), то це буде щось про ’це були не ми’. Наприклад, влуплять тактичний заряд по якій-небудь АЕС, і скажуть, що то ’укронацисти підірвали’. В Росії-то піпол схаває, але після такого їх навіть товариш Сі на палю посадить.
Звісно, нам легше не буде - не треба зайвих ілюзій. Імовірно, попереду щонайменше пів року максимально важких боїв, і втрат. Імовірно, нічого не скінчиться до наступної осені, а, радше, протягом наступних кількох років. ’Максимум два-три тижні’ залишилися в березні 2022. Нас чекає зимова кампанія 2022-23. Нас чека весна 2023, і літо наступного року, імовірно, буде не менш гаряче, ніж минуле.
Ми непогано тримаємося, і здатні пройти цю дистанцію. А ось ворог вже починає хекати та випльовувати шматки легень. І чим далі буде заходити, тим більше людей вони гребтимуть до своєї м´ясорубки. І тим більше буде шанс на вибух всередині РФ. Нам потрібно лише не впасти ’..
-----
а союзники нам допоможуть ..Плани ---держимся і відбиваємся від уродів.
Ксения З.• 23 сентября 2022
Ответ дляTekila_
Я не вам писала. Если вы из россии, то это ваши граждане, соседи, о котоых я писала.
А знакомых и родных крымнашевцев тоже нет? Есть. Так вот, вырыгнется всем вам этот крымнаш, с которого всё и началось.
Я знаю, что не мне. Не знаю, придут ли повестки моим братьям, бывшему мужу и бывшим ухажерам. Надеюсь, что нет. Родных - ’крымнашевцев’ у меня нет. Знакомые, может, и есть - не знаю
Еленнн• 23 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
А ще ж кацапи можуть і не дійти, передОхнувши десь в єбенях білорусі (або в чорнобильських лісах, це гірше, але най буде) від голоду та холоду
Або просто зграя собак по дорозі нападе, а в них з озброєння лише черенок від лопати, а з ліків - турнікет, намертво пристібнутий пластиковою стяжкою.
якщо в Криму видають кирзачі...,то уявляєте,яке допотопне спорядження будуть одіті ті тисячі,котрих наловлять. А супер-вояки,котрі отарою овець тікають від одного омоновця.??Скоріше,вони нервовою діареєю удобрять всі поля,куди їх привезуть. а може і не нервовою,бо потрібно налагоджувать логістику,а як це у них було- ми бачили весною. то тоді вони ж готувались..
---------------------------------
так що дійсно,везуть тупо на убой,во славу дементної верхушки.
lisulya• 23 сентября 2022
Ответ дляYngvard
Ну да
Зачем?
oksana_kseniya• 23 сентября 2022
https://fb.watch/fJLOH6MuA3/
Подивіться, це відео казахських новин...
(вони-казахи) мабуть також брешуть в угоду нам.
Ось ці кацапи, які до них тікають, стоять на кордоні, бо як запахло смаженим, то відразу побігли свою шкуру спасать...
автор Yngvard • 23 сентября 2022
Ответ дляlisulya
Зачем?
Обсудить. Узнать кто что знает, слышал, видел. А зачем тут на советчице вообще темы создаются? Мы разговариваем друг с другом
Angelika93• 23 сентября 2022
Ответ дляAteya
И еще очень хочется сказать, каждый раз, когда накатывает уныние, подумайте о тех, кто уже отдал свою жизнь за нашу победу и свободу, не только за страну, но и за жизни людей! Если бы я пошла на фронт, я бы хотела, чтобы люди продолжали идти вперед и ни в коем случаи не сдавались, иначе вся борьба что ли зря? Так что в память о воинах, о их мужестве и борьбе, мы даже морального права не имеем свесить свои лапки!! А когда совсем тяжко - поплачьте немножко, выключите все, дайте себе физический отдых. Держитесь!
Думать о тех, кто отдал свои жизни, замечательно конечно. Но подумайте лучше о том, что может быть, если, не дай Бог, путлер здесь придет к власти. И это он к своему народу относится как к биомусору, а в Украине будет целенаправленный геноцид! Мы не имеем права сверить лапки ради своих детей и их будущего!
lisulya• 23 сентября 2022
Ответ дляYngvard
Ну серьезно. Обсудить испорченный телефон через десятые уши? Что Вам это даст? Какая цель?
Angelika93• 23 сентября 2022
Ответ дляольгалев
Слава Богу! Сижу и думаю,они идут нас спасать от националистов. И хотят коридор к приднестровью и Киев за 3 дня... это ж какими нужно быть дебилами... Так какая ж версия у каждого...
А ублюдкам и садистам нужна версия, чтобы убивать?
Angelika93• 23 сентября 2022
Ответ дляРойЛеля
Так що таке ті натовпи порівняно з густотою і уількістю населення.
Ми не падаємо духом і шутимо над цією новиною, але це пиздець як недобре. Просто пиздець суцільний.
А на війні щось може бути добре? Пиздець тут вже давно. І що це міняє? Сидіти і боятися сенсу немає.
Another Lyolya• 23 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Не рівняйте по собі) Те, що я не читаю саме коменти в їх інсті, не означає, що я не знайома з ’творчістю’ медузи, саме сайту. А те, що медуза вже не в росії, зовсiм не означає того, що вони позбавились кокошників, ні, просто чергові ’хороші’ руzкі в еміграції. Ви б це знали, якби читали не лише соцмережі та форуми.
Star39• 23 сентября 2022
Ответ дляК-2
1. 200 тис, то для контрактників, яких вони ніяк не можуть набрати, мобілізовані такі гроші отримувати НЕ БУДУТЬ
2. Черги під військкоматами? Щось мені підказує, що це брехня (вони й в мирний час намагалися відкосити від армії, а коли мова йде про життя-смерть, то бажаючих померти не дуже багато буде)
3. Росія та правда - два не сумісних поняття
Вот опубликовали выплаты мобилизованным, если кому интересно. В том числе за ранение и смерть. Там до фига
Angelika93• 23 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Так-то воно так, але ж кацапи своїх мертвяків не забирають, а ховати таку кількість нема де. Та й торбинки вони з собою не приносять. Може, нехай вояки якось у себе на росії тихенько повиздихають? Результат той самий - їхні баби вдови, діти сироти, а ще й не ховати їх тут на шару.
Да не переживайте вы так, чернозёму удобрения нужны. Мы орков закопаем и будет хорошо. Найдем место.
Angelika93• 23 сентября 2022
Ответ дляКсения З.
Россияне сидят на ’Советчице’ с помощью VPN
А затем вы тут сидите? Не можете смотреть на свою нищету и убогость, поэтому лезете всё время к соседям? А не пробовали навести у себя порядок, выгнать тараканов и жить, как нормальные люди? Или не? Лучше в чужом доме срать?
Ксения З.• 23 сентября 2022
Ответ дляAngelika93
У меня нищеты и убогости нет, и к соседям я не лезу. У меня в доме порядок, и тараканов нет. И в чужих домах я не сру