Кошечка-муркошечка• 23 сентября 2022

Помогите определится с сумкой) муки выбора блин

Голова кругом
Результат:
вже голосів: 181
72 (39.78%) 2
57 (31.49%) 3
38 (20.99%) 1
14 (7.73%) Результат
автор Кошечка-муркошечка • 23 сентября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Трішки дорожче. Раджу звернути увагу на колір другої сумки, буде під біле взуття бомба
Спасибо) очень красивые и оригинальные) второй выходит серая ,но у меня ещё розовая и салатовая обувь есть,будет норм?

західний_діалект• 23 сентября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
В живу цей колір не бачила, собі в закладки на літо помітила. Ніби холодний відтінок, у мене не телефоні как сіро світла лавандова, вона у ніх і позначена як пыльна лаван. З розовим взагалі ідіально. З салатовим мабудь не дуже, але може бути якщо ще щось буде такого коліру як сумка. Біле та рожеве взуття -ідеально
https://instagram.com/lovandbag?igshid=
Ответ длязахідний_діалект
Ищу через плечо,а не в руках)
західний_діалект• 23 сентября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ищу через плечо,а не в руках)
Там в тих що на плече, можна подовжувати той ремень 😉
Ответ длязахідний_діалект
Уже подписалась,есть где разогнаться) спасибо)
Зупка_цем• 23 сентября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вибрати між страшною, ніякою і дуже страшною не просто🤷‍♀️
А мне все нравятся, но 2 и 3 больше
Котомафия• 24 сентября 2022
Точно не 3
Тень льва• 24 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Да ну
Та да. Заходила в магазины в одежде разных цветов, становилась перед зеркалом и примеряла белые и беж сумки. Белый выглядел более универсально.