Гербария• 24 сентября 2022

Набряки тіла

Дівчата, хто п’є КОК, чи помічаєте, що є набряки.
Я на КОК рік. Без них ніяк, інакше чистки, поліпи і кровотечі.
Тому на вибір у мене КОК або мірена.
Але стала помічати, що отікаю. Особливо обличчя (бо зранку є мішки під очима) і стегна.
Якщо надавити на шкіру зранку, то залишається вмятина.
Як боретеся з таким? Лікар щось прописує на постійній основі?
Бо збираюся до лікаря і треба таки обговорити це питання
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Які кок п´єте?
Може вони Вам не підходить?
Я на Ярині, вона з легким сечогінним ефектом

автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Які кок п´єте?
Може вони Вам не підходить?
Я на Клайра.
Більше ніяких побічних ефектів не помічаю, тільки набряки
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Я на Клайра.
А Ви точно впевнені що це від Клайри?
Може зробіть УЗД нирок, перевірте їх роботу
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
А Ви точно впевнені що це від Клайри?
Просто поки не пила КОК ніколи таким не страждала.
Я до вагітності інші кок пила, одногормональні. Від них ніяких набряків не було.
Якось би нирки мене турбували, якби була проблема?
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Ну так:
часто б бігали в туалет, болі що періодично плутають зі спинними , починають лікувати спину,а то можуть бути нирки віддавати в ту область.
Температура іноді може підніматись.
Також колір сечі може вказувати на негаразди: погано якщо зовсім прозорий, і також дуже темний.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Ну так:
Температура іноді може підніматись.
Ні, такого нічого і в помині немає.
Все як завжди в цьому плані
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Я на Клайра.
Я на Клайрі була як барабан. Витримала 2,5 роки, потім сама собі її відмінила. Впав зір, з’явилися проблеми з венами.
До цього була Мірена, і, якщо мені будуть знову призначати ОК, я виберу Мірену.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Ні, такого нічого і в помині немає.
Все як завжди в цьому плані
Може порадьтесь з гінекологом відносно набряків, можна змінити препарат.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
А мірена як по відчуттях?
Бо мені її теж пропонували. Але я була обмежена в часі, щоб встановити і вирішили поки на таблетках зупинитися
Як набір ваги?

СовНарКом• 24 сентября 2022
У меня были ужасные отёки на Жанин, поменяли на Ярину, ушло 7 кг.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСовНарКом
Так от і в мене нізвідки +5.
Обмежена харчування, результату 0
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Та от збираюся іти. Буду питати про заміну препарату.
СовНарКом• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Так от і в мене нізвідки +5.
Обмежена харчування, результату 0
Меняйте на Ярину. Я растаяла на глазах.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСовНарКом
Меняйте на Ярину. Я растаяла на глазах.
Сама нічого не мінятиму. Піду до лікаря, послухаю, що скаже
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
А мірена як по відчуттях?
Як набір ваги?
На Клайрі +30 кг, депресивний стан. Наче в тюрьмі просиділа 2,5 роки.
На Мірені ніяких відчуттів, але на ріст міоми не вплинула, кровотечі менше не стали. Проте я змогла зхуднути поки була Мірена. І жити хотілося.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Нічого собі.
Треба терміново до лікаря бігти.
Ще 21 таблетка в пачці залишилася.
Якраз є час цю проблему вирішити
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Нічого собі.
Треба терміново до лікаря бігти.
Ще 21 таблетка в пачці залишилася.
Якраз є час цю проблему вирішити
Так, біжіть. Мені лікар відмовляла змінити, казала, що це натуральний гормон. А я втратила 2,5 роки повноцінного життя.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Мені моя лікар відразу мірену пропонувала. Але я була обмежена в часі на встановлення і вирішили почити з КОК, бо кровотечі мене дістали просто. Гемоглобін 90 був
Зараз звичайно кровотеч немає.
Але набряки мене просто вбивають
На ноги страшно дивитися
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Зараз звичайно кровотеч немає.
Але набряки мене просто вбивають
На ноги страшно дивитися
Мені казали пити мочегонні 1 раз на тиждень та разом з ними Аспаркам, щоб калій відновити. Я спробувала. Нікуди ті набряки не зникали.
В мене бувать на ліки які-небудь реакції, які я потім читаю в побічних реакціях до препарата. Але чомусь на Клайрі зовсім до розуму не доходило, що у мене великі проблеми. Ото сказали, що немає вибору, тільки так можна лікуватися, то я й терпіла. А потім в один день зрозуміла, що більше не можу, що це не життя. І все добре. Лікар в районній лікарні мені потім сказав, що при моєму ендометріозі достатньо було пропити Клайру 6 місяців.

автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
А через пів року що?
Мені зробили гістеру і було все добре спочатку, а десь через місяці чотири знов кровотечі, при чому страшні. Вийти з дому не могла. Нічна прокладка наповнювалася за 30-40 хвилин.
Тому гормони мені пити до клімаксу
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
А через пів року що?
Тому гормони мені пити до клімаксу
Як цікаво) Я зараз на такому ж етапі: робили гістероскопію в грудні, місячні йдуть, коли хочуть, останні були такі, що я боялася поворухнутися, пила Віданол, щоб кров загусла. Лікар поки що назначила пити Індол. Гормони не призначали. Це вже в мене від Клайри пройшло 6 років на даний час. 5 років до гістери я прожила без гормонів, проблем не було.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Індол мені теж призначали. Фігня це як на мене.
І до гістери і після місячні в мене були регулярні.
До гістери спочатку були просто обільні, а потім коровотечі.
Пішла до лікаря - поліпи.
Зробили гістеру - все стало Ок.
Місячні стали нормальні, я навіть не повірила.
А минулого вересня полетіли в Єгипет і в мене якраз повинні були бути місячні за декілька днів до поверенння додому і в мене знов почалася кровотеча. Вийти з номера я не могла цілий день.
Повернулися назад і я до лікаря. І от рік я на клайрі
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Пішла до лікаря - поліпи.
Зробили гістеру - все стало Ок.
Я Індол не пью, тільки призначили. Але також не дуже довіряю таким засобам.
Я думаю, треба вам та мені шукати іншого лікаря для більш детального вивчення проблеми та призначень адекватних.
автор Гербария • 24 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Та я вже їх багато змінила.
Та, що робила гістеру і призначала Клайру, це різні.
Я вже і в гінеколога ендокринолога повне обстеження і лікування пройшла
Якесь замкнене коло
Сумка с непогодой• 24 сентября 2022
Ответ дляГербария
Та я вже їх багато змінила.
Якесь замкнене коло
Я розімкнула це коло для себе на 5 років. В мене ще щитовидна залоза проблемна, думаю вона також впливає на кровотечі. Буду шукати причину ще.
автор Гербария • 25 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
У мене з щитовидною все Ок.
Гістери на пів року десь вистачило