Ми тут з мамою дискутуємо і сперечаємося, хто виїжджав по внутрішньому паспорту, чи ставили вам в Українському паспорті якісь печатки чи ні?
Ответ дляManifa
У мами внутрішній паспорт,так ставили на кордоні,а як верталися ,то ні.
Мами тітка десь профукала вертаючись паспорт, каже як верталися назад нікому його не показувала, крч не знає де дівся,приїхала,а його нема. І як би це абсурдно не звучало, вона під час перебування думала він в коробці з іншими документами. Бачила переїжджаючи туди останній раз. Людина в віці Їхала до сина.
Я выезжала с внутренним паспортом. И следила за тем, что бы никто не поставил в нем каких либо отметок.
Так как меня предупредили, что не санкционированные отметки делают паспорт не действительным. И он будет подлежать замене.
Выезжала через Словацкую границу. Никто отметок и не пытался ставить. Просто инфу занесли в их электронную систему.