Рогнеда Карповна• 25 сентября 2022
Котенята лижуть флісовий плед)
нащо вони його лижуть? Це що? Чого чекати? Плед чистий, випраний. В кого було таке?
Оля_с_киркою• 25 сентября 2022
Моїй ’морді’ 4 роки, смокче флісовий плед, мій махровий халат і інші подібні речі)
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Моя постоянно вылизывает. Уже взрослая и лапками мнёт
Старший кіт теж мне флісові халати) це виходить їм ця тканина так подобається?)
УжеВотДа• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Не знаю) можливо їм маму нагадує ця м’яка тканина
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Мабуть ці тканини їм приємні))
Сижу на стуле• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Мне - то ладно, а от щоб вилизували... Вперше бачу...
Вони його смокчуть, напевно.
Мій кіт так робив з моїм махровим халатом- смоктав і лапками його м´яв.
Це їм живіт кицьки-мами нагадує))
Божья коровка• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Мабуть ці тканини їм приємні))
Я сама обожнюю фліс
Нічого м‘якшого і теплішого не існує )
Бегущаяпо• 25 сентября 2022
смокчуть всілякий текстиль і волосся ті, кого рано від мамки кішки забрали, не вдовольнився смоктальний рефлекс. частіше такі коти смокчуть все життя, не переростають.
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляВапщета
А вы их подобрали?такие несчастные
Безхозна кицька народила від нашого кота((тепер в мене три кандидата на стерелізацію, якщо не знайду господарів, але вони не нещасні, навпаки доволі вгодовані і жваві, то просто сонні вже)
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Можливо й через це, мамка їх покинула рано(
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А вы смелая двоих малых сразу
Ой, мушу) , свого не стерелізували вчасно, тепер маємо ’онуків’))..
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляSpace_girl
Манюнечки
Моя кошка сосала ворс на пледе и халате и лапами топтала.
Старший кіт теж топче лапами халати, але не смоктав, і теж рано його від мами забрали-тепер зрозуміла, чому вони таке роблять)) він перший час не вмів навіть лапкою вмиватися, ходив замурзаний, як щось їв, - реально, не бачила його за цим ділом, прйшлося ’показувать’- лапою по морді возюкала його і він навчився, але робить це все рівно якось не так, як інші коти)) ой, як би ми без них жили))
Space_girl• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Хочу собі кицьку🤩 в мене дві було, але вони вже на небі давно. Довго відходила та не хотіла брати собі.
Але після таких тем ну дуууже хочу
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляSpace_girl
Але після таких тем ну дуууже хочу
Я цим шукаю господарів, котик і кішечка... Залишила б, але я алергік, сиджу і носа чухаю, а вони мурчать під боком... І так є кіт старший, діти випросли) от і несем тепер відповідальність)
Space_girl• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Я не можу поки взяти, тк на два міста зараз живу. Залишати не зможу, возити теж.. Маю надію вже повернутись взимку додому
ШапкаУшанка• 25 сентября 2022
Они думают что это их мама
У меня кошка 3 месяца, тоже делает также, только с моим халатом, весь его облизала и когтиками нитки повыдирала.
Я не сержусь на неё за это.
Она это делает не специально
а всего лишь хочет материнской ласки и тепла
Я не сержусь на неё за это.
Она это делает не специально
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляSpace_girl
Бачу, що ви з Харкова, якби скоріше вже скінчилось і всі повернулися в свої домівки, це найголовніше зараз🙏🇺🇦
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Они думают что это их мама
Я не сержусь на неё за это.
Она это делает не специально
Я не сержусь на неё за это.
Она это делает не специально
Звичайно, не сердимось) але я таке ще не бачила, тому й спитала)) ось нализались-тепер сопуть без задніх лап))
Называйте меня Повелитель• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Мабуть ці тканини їм приємні))
То Ви ще не чули, як моя Тося смоктала в коробочці опушку від капюшона і лапками мнула навколо... так шкода було малечу((((
Рогнеда Карповна
• 25 сентября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
От, діти є діти))
Ответ дляSpace_girl
Але після таких тем ну дуууже хочу
В мене є двійко, ще й вчора хтось одне підкинув)))
Space_girl• 25 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Молюся 🙏🙏🙏
Холодная каша• 25 сентября 2022
Моя тоже так делала,мяла лапками плед...получались из ворсы сосочки и сосала их.Так присмактывалась,что оторвать нельзя,я тяну ,она висит.Меня так раздражало,потом весь плед мокрый
Ответ дляРогнеда Карповна
От, діти є діти))
вона в мене взагалі манюня була, очі лиш почали прорізатись. На фото їй вже три тижні, добре що я тоді була спочатку на лікарняному, а потім у відпустці... так і виросла в мене на плечі