vikam0331• 27 сентября 2022

Багатодітна сім’я повертається до Німеччини чи зберігаються виплати?

Більше місяця були вдома , сім’я з 5 дітьми , у паспортах є дозвіл , чи збережуться виплати і безкоштовне житло ?
Поля Дяченко• 27 сентября 2022
Вроде бы надо заново подавать все документы. А когда выезжали, то предупреждали джобцентр?

автор vikam0331 • 27 сентября 2022
Ответ дляПоля Дяченко
Так
Irinkalak• 27 сентября 2022
Ответ дляvikam0331
Так
Нет, выплаты на месяц не сохранятся
У вас 21 день на поездку и чтобы джобцентр не отменил выплаты. Вы владельцев предупреждали что уезжаете на месяц?
иркин• 27 сентября 2022
Є така можливість, але ви маєте самі шукати, де зареєструватися, наново подавати документи в джобцентр.
иркин• 27 сентября 2022
Ответ дляvikam0331
Так
Ви попереджали, що їдете в Німеччину на місяць чи казали, що назавжди?
автор vikam0331 • 27 сентября 2022
Ответ дляIrinkalak
Нет, выплаты на месяц не сохранятся
Так, сім’я попереджала
автор vikam0331 • 27 сентября 2022
Ответ дляиркин
Не відомо на скільки
иркин• 27 сентября 2022
Ответ дляvikam0331
Не відомо на скільки
Дивно, що джобцентр таку відповідь проковтнув. Вони такого не розуміють.
Залежить від того, як оформили документи. Питайте в джобцентрі. Якщо у вас оформлена відпустка 21 день, то 9 днів вам треба буде оплатити зі своєї кишені (оренда, страховка). Якщо вони вам закрили 24 параграф, то все відкривайте по новій. Але перший варіант більш ймовірний.
Irinkalak• 27 сентября 2022
Ответ дляvikam0331
Так, сім’я попереджала
Связывайтесь с владельцем квартиры или где вы там жили, узнавайте чтобы на улице не остаться

Капитошка81• 27 сентября 2022
А чего в Германию опять возвращаться? В Украине просидели месяц, значит было безопасносто
opium_black• 27 сентября 2022
Ответ дляКапитошка81
Хіба ви не бачите питання?
Капитошка81• 27 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Хіба ви не бачите питання?
Ааа, ну да, халява она такая
Краденые абрикосы• 27 сентября 2022
Отсюда выплаты тоже идут? Немцы в полном ахере уже наверное.
Contento• 27 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Хіба ви не бачите питання?
Так это же капитошка. Она ни одной темы про беженцев не пропустит, чтобы не вылить свой негатив. Прям дежурит в этом разделе )
Goldig• 27 сентября 2022
https://www.ukr.net/news/details/politics/93409612...
Goldig• 27 сентября 2022
Немцы уже называют это ’социальным туризмом’...