Физрукая• 27 сентября 2022

Когда у вас препаратились обструкции?

ФсеСама• 27 сентября 2022
в 8 років. Не закінчились, але стаються дуже рідко (приблизно раз в рік). Раніше кожна хвороба закінчувалась обструкцією

Русалка на ветвях• 27 сентября 2022
Коли лікар нормальна попалася і назначила адекватне лікування.
Зайканалужайке• 27 сентября 2022
Років у 6. Потім дуже рідко, раз на рік, ще були пару років. До того ледь не кожен місяць були
Гигиенишвили• 27 сентября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
автор Физрукая • 27 сентября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Можно по подробнее .К какому врачу обращались ?что вам помогло?
Русалка на ветвях• 27 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Наша дільнича лікарка з поліклініки. Там схема ціла була. Точно пам´ятаю що під забороною будь-які муколітики були. І ще інгаляції були з Фліксотидом. Більше не пам´ятаю, 5 років вже пройшло.