Чтооооооооооо?• 27 сентября 2022
Після видалення матки з шийкою вагіна широка
Після видалення матки зробилось широке влагаліще смазка є але член обхватує не полотно
волосатое стекло• 27 сентября 2022
Ответ дляAlisaMom
Огосподи
))))) приший кобилі хвіст називається)))) яким боком матка і шийка до ширини вагіни - загадка))))
Алиса в стране Советчица• 27 сентября 2022
Ответ дляАнонимарик
Автор, это бред, я вам как гинеколог говорю
Можна запитати якщо ви гінеколог?
Скажіть а якщо роблять операцію по звуженню, то роблять і всередині і ззовні? І чи буває так що з часом всеодно розходиться і знову вільно там все стає??
І через скільки часу після пластики можна жити інтимним життям знову? Буду дуже вдячна!
волосатое стекло• 27 сентября 2022
Ответ дляAlisaMom
Я вообще не поняла что прочитала а потом смеялась сидела 😂 😂матка шийкачлен
не вистачає ще гландів і прямої кишки))))
Пушкининиана• 27 сентября 2022
Ответ дляAlisaMom
То может в «члэнэ»вся проблема 😅😂😂😂😂😂😂
Скорей всего член начал выть - мол широкая стала, плохо натираюсь
Анонимарик• 27 сентября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Можна запитати якщо ви гінеколог?
Ставят сетку, никаких рецидивов, половой жизнью - через месяц.
Чтооооооооооо?
• 27 сентября 2022
Ответ дляАнонимарик
Я незавідую вашим пациентам