Штора с кисточкой• 29 сентября 2022

кто сам с детьми выехал в Канаду или Америку

расскажите как сами устроились , что было или есть сейчас сложным ?
как без помощи мужа все успеваете ? работу нашли ли ?
спасибо
Бензопирен• 29 сентября 2022
У мене подружка виїжджада, і роботу знайшла (репетитором англ), і житло, і виплати, і дітей влаштувала і в школу і в садочок, і на гуртки знайшли спонсорів які б оплачували, і діаспора з усіма докментами допомогла. Але невідомість коли зможе знову поєднати родину (з чоловіком мається на увазі) змусила її все там кинути і повернутися назад сюди в вересні. Не жаліє, каже що там гарно, цікаво, але життя там краще починати дитиною або студентом. дорослим важко.
4есотка• 29 сентября 2022
Есть рядом такая мама с ребенком. Канада. Если ребенок школьного возраста, то можно влазить в эту игру. Работы хватает, без языка можно в большие супермаркеты, на пример, пойти. Да, это будет не большая зарплата. Но лучше, чем ничего.
Я бы дала такие советы- ехать одной, если:
-Муж будет помогать финансово даже на расстоянии ( это вариант пойдет для людей с хорошим доходом в Украине)
-Едете пересидеть к родственникам
- найдете заранее принимающую семью, которая сможет помочь вам с жильем, документами ( повозит вас по инстанциям)
- имеете удаленную работу с высокой оплатой ( те же айтишницы)
- имеете высокий уровень анг/франц языка, хорошую коммуникабельность, сможете найти себе работу ( сейчас есть предложения не на минималку для людей с языками)
Однозначно не ехать вникуда
- с детьми грудного возраста
-врачам, юристам ( это тупик, работать нельзя по этим специальностям, учиться в ближайшие 3 года по этой программе более 3 мес нельзя, то есть переучиться пока не получиться) без бооольшой фин подушки
4есотка• 29 сентября 2022
Ну, если не ехать не вариант, то найдите волонтерские организации, они помогают в первую очередь таким незащищенным. По Квебеку скажу, что это CACI, l’ hirondelles , safir, la terrasse. Там могут с доками помочь, свести вас с работодателями, устроить в фудбанк ( места, где дают бесплатно еду)
У кого такое было• 29 сентября 2022
Ответ для4есотка
-Едете пересидеть к родственникам
Однозначно не ехать вникуда
- с детьми грудного возраста
Врачам вообще тупик хоть через 3 года хоть нет. Наши дипломы не котируются, сдача 2 экзаменов и попытка сматчится в резидентуру занимают больше 2 лет. Если прошло 5 лет после окончания универа ( не интернатуры ) - мимо 90% программ. Настраиваться или на медикам Саул заново или на медсестру. Как раз с врачебным дипломом 2 года, а не 4 учиться. Там не то, что розовые очки снять надо, а даже из с собой не брать. Без сданных экзаменов даже ассистентом не возьмут
Мааарковная• 29 сентября 2022
Ответ дляБензопирен
Де вона працювала репетитром англійської? В Америці?
Бензопирен• 29 сентября 2022
Ответ дляМааарковная
В Канаді, там багато приїжджих, багато французськомовних, для яких англ друга мова. В діаспорі багато хто не знає, вона мала по 3-4 години репетиторства в день.
Мааарковная• 29 сентября 2022
Ответ дляБензопирен
Ну за 3- 4 години в день там не проживеш
LoveYou• 29 сентября 2022
Ответ дляБензопирен
Коли вона це все встигла? Програма стартувала в кінці квітня, поки люди оформились, поки прилетіли, то було літо. Яка школа, гуртки і такий швидкий приліт у вересні?..
LoveYou• 29 сентября 2022
Якщо ви про Канаду, то може чуть скоріше все було, але все рівно дивно. Все ок, але прилетіла назад... Хіба в разі чого зможе назад летіти в Канаду?
Я в США, ніхто не рветься додому тут, бо розуміє, що другий раз по програмі не залетить.
Я якраз сама, без чоловіка.
- Без водійських прав і машини ти не проживеш. Це як без ніг.
- Мова потрібна ідеальна, якщо хочеш працювати. Можна і з мінімальною мовою, але з/п теж буде мінімальна, до 3 тис. дол.
- Якщо летиш сама, то буде дуже складно перший період. Набагато легше тим, хто летить з чоловіком. Дві зарплати то вже щось.
- Перш ніж працювати, треба отримати дозвіл. Мусиш платити 410 дол. за розгляд заявки. Або заповнювати додаткову форму і пояснювати, що ти біженець і не можеш заплатити. Геморой ще той. І УВАГА! дозвіл можуть видати через півроку (а як повезе, то за місяць).
- Є сім´ї з чоловіками! Дуже багато чоловіків виїжджає. ХЗ як, але то є правда.
- Можна офомити різні бенефіти - гроші на їжу, медичну страховку, кеш. Наприклад, мені з 2 дітьми дали 650 доларів екстреної допомоги (карточка, яку можна тратити лише на їжу). На наступний місяць - ще хз, бо документи висять в процесі. Дуже тут це довго робиться...
- Будьте готові, що все тут дорогуватеньке (оренда, комуналка, лікування), крім одягу. Одяг на сейлах можна купувати по супер цінам. Зимова подовжена куртка Томі Хілфігер обійшлась мені в 80$.
- Їжа в загальному є і дешева, і дорога. Можна в Алді хліб купити за 1 долар, а можна в Ханнафорді за 5. Різна якість, різні мережі.
Території величезні, машини височезні, люди широкі, відстані огромезні, але мені все подобається)) Люди цікаві, касири чи працівники банку можуть легко говорити з покупцями на приватні теми.
Анти-аноним• 29 сентября 2022
Ответ дляLoveYou
Я якраз сама, без чоловіка.
Ви дуже влучно висловили думку!
Бензопирен• 29 сентября 2022
Ответ дляLoveYou
Вона в березні була в Польщі, візу в Канаду почала робити відразу, тому що ще до програми планувала туди полетіти. Летіла за власні кошти, 1 травня була там, тижня за півтора влаштувала дітей у місцеву школу. Школа там до кінця червня, потім літній табір для дітей ще.
Elani• 29 сентября 2022
Ответ дляLoveYou
программа была в начале марта, а не квитня
первые визы получали буквально на следующий день после подачи
LoveYou• 30 сентября 2022
Ответ дляElani
Я вже написала потім, що ок, значить це про Канаду, а не США.
Непогодка• 30 сентября 2022
Ответ дляLoveYou
І допомогу ой як повільно тут оформлюють. Ми вже 4 місяці чекаємо і поки не дочекалися ні копійки
Непогодка• 30 сентября 2022
Я з дітьми виїхала в США. Живу в рідного брата, то за житло не сплачую. Допомоги за 4 місяці ніякої не отримали, за гривні жити дуже дорого. Роботу швидко не знайдеш, бо треба чекати дозвіл. Взагалі в еміграції жити одній з дітьми малими дуже складно. Це не у відпустку на місяць приїхати. Це складно, інший менталітет, але , звісно, до всього звикаєш. Але ми додому повертаємося...
Персонаж Аноним• 30 сентября 2022
В Канаде с арендой жилья большие проблемы и с работой. Очень много иммигрантов со всего мира, даже на простые работы по 10 желающих. Без нормального языка даже на говноработы не просто устроиться.
LoveYou• 30 сентября 2022
Ответ дляНепогодка
Ви не отримали Snap? Нам дали дуже швиденько першу допомогу. В якому ви штаті?
Ви ж розумієте, що назад вже не залетите по цій програмі?...( Я б от зараз точно не радила вертатись...