Сиамская сороконожка• 29 сентября 2022

Який топ не убиваємий

Бо всі в основному які брала дають сколи чи царапаються сильно. Мені потрібен такий щоб витримав важку роботу
Налетчица Муся• 29 сентября 2022
Длина ногтей, насколько тонкие. Сами себе покрываете?
автор Сиамская сороконожка • 29 сентября 2022
Довгі ніколи не були самі по собі тонкі, не рівні, вологі. Зараз топ старий достала що колись купувала на аліекспресс то з ним ходжу 5 днів а він навіть не царапається, єдине густющий і дає усадку. Де знайти такий же міцний не з Китаю
Мадам Тю-лю-лю• 29 сентября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну трындец же на ногтях, да и пальцы грязные. Может лучше на маникюр к профессионалу пойдете?
Забагаловка• 29 сентября 2022
Автор, сори, но с такими ногтями заморачиваться вопросом царапин уже как бы лишнее.

Если у вас тяжелая работа, возможно аккуратные ногти без покрытия будут смотреться лучше чем с таким покрытием.

Не хотела вас обидеть, честно. Но ногти должны либо украшать, либо быть незаметными.
автор Сиамская сороконожка • 30 сентября 2022
Ответ дляЗабагаловка

Коли свої то постійно ці плівки то ламаються то гнуться то рвуться. Так хоть якось свої цілі коли покриті а без хотіла лишити то біда
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Думаєте я буду до професіонала щотижня бігати бо то картопля копалася як на фото бо земля чорнозем в`їдається то яблука на сік мила та кізіл та малину і так тиждень в воді вони просто відпали через 7 днів бо намокли вже дуже. Коли не мочити то реально навіть на мої проблемні нігті тримається добре і довго. Зараз тиждень тримається і а
Вже пережили картоплю, прополку, чищення кукурудзи і горіхів. А ще мовчу за кучу що переносили в руках і скільки приготувань витримали. Зато зараз знайшла всі матеріали що тримаються і у тих у кого проблемні нігті. Головне топ міцний і все
Мадам Тю-лю-лю• 30 сентября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Да пофиг на грязные руки, вы не видите что ногти накрашены черти как? Красьте тогда просто прозрачным