Я просто на межі депрессії, новина за новиною просто прибиває.
Вони таки признали території..(((
7 місяців воювали і таки вивоювали собі нові шматки нашої землі.
Коли кінець цьому всьому?
Коли ми все повернемо?
Є щось хороше?
Зазвичай я оптимістично налаштована, я зараз от прибило це все..
Вони таки признали території..(((
Коли кінець цьому всьому?
Коли ми все повернемо?
Є щось хороше?
Ответ для Shady lady
В мене купа роботи, але я лежу і читаю топові теми про ядерну і про його виступ і тд
Хоча я завжди стараюся триматися, вірити в краще, а сьогодні якось накрило.
Маєте надію що НАТО сьогодні порадує?
Отож-то, ні роботи толком ні концентрації на справах) Однозначно вірю, що для нас щось хороше буде в виступі
Ответ дляPolz
Немає голоду, як прогнозували
В голод я не вірю.
Ответ дляGala_la_la
А взагалі - бавовна у криму рясна, котики своїми лапками міцно тримають Лиман, заявку в нато подали, ядерного вибуху поки нема.
Одна погана новина, на Щекавицю ніхто не прийшов, хоча вже і трансляцію у ютюбі ввімкнули
Расскажите пожалуйств про щекавицу, я не пойму чего там ждали.
Ответ дляКонкордія
Надіюся.
Буду плакати від щастя, якщо так.
Коли той виступ?
Буду плакати від щастя, якщо так.
Коли той виступ?
Ответ дляcoch100
Оргію якусь. Купа мемів)
Gala_la_la• 30 сентября 2022
Ответ дляcoch100
Ну народ збирався у випадку ядерного удару по Україні зібратись там на оргію, так би мовити на останок. Ранком вже і ТСН на ютюбі трансляцію почало, там кущики зелені, красиво, але чогось ніхто не прийшов. Ну на момент коли я заходила дивитись.
Ответ дляGala_la_la
Ааааа, спасибо)
Ответ дляNata.t.1970
Уверена,что Я.О.не будет, в Киеве так точно
А я на ЗУ
І знаєте, також впевнена що не буде. Але як згадаю свою впевненість що не буде війни..
То приходиться закладати якісь % на ймовірність
Olga Zelenyak• 30 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Странно. Это ж было анонсировано давно, псевдореферендумы провели они, ясное дело, что он объявил о присоединении.
Нашли о чем печалиться.
Сегодня есть пострашнее новости, чем присоединение, которое по сути ни на что не влияет. Раша там будет хоть с присоединением, хоть без, пока пинок под зад не получит.
Nata.t.1970• 30 сентября 2022
Ответ дляcoch100
Ну всем детям, а не только ребенку татьяны.
У знакомых и родственников (Киев) дети с 1-го сентября в школу ходят
Ответ дляOlga Zelenyak
Зато как в чате моего родного города, лыныры они теперь, визжат от радости, что они теперь часть вяликой дяржавы, прямо хоть бы не лопнули от внезапно раздувшегося чувства собственного величия.
8 лет гавножизнь там, а радуются, вроде бога за бороду схватили
Lampochka_05• 30 сентября 2022
Ответ дляYana560
Одно слово ’лиман’
Так, це набагато важливіше та дійсно реальніше , ніж якісь бумажки, які підписав бункерний покидьок.
Ответ дляLampochka_05
А що для нас змінює ці фейкові приєднання??? Абсолютно нічого.
Що за 7 місяців у них є якийсь підсумок.
Рашисти раді, шмат України приєднують.
Хоч фейковий референдум, але вони захопили ці області(
Як і Крим, Донецьк і Луганськ.
Рашисти раді, шмат України приєднують.
Як і Крим, Донецьк і Луганськ.
Ответ дляYana560
Одно слово ’лиман’
Наперед не радію, тільки сподіваюся, що котел там буде в прямому сенсі слова. Хоч би не втекли покидьки
Espresso_caffe• 30 сентября 2022
ждем 19.00 по Киеву
заявление НАТО
давайте еще чуть-чуть потерпим
заявление НАТО
давайте еще чуть-чуть потерпим
Ответ дляEspresso_caffe
ждем 19.00 по Киеву
заявление НАТО
давайте еще чуть-чуть потерпим
заявление НАТО
давайте еще чуть-чуть потерпим
Давайте 🙏🙏🙏
Lampochka_05• 30 сентября 2022
Ответ для Shady lady
Рашисти раді, шмат України приєднують.
Як і Крим, Донецьк і Луганськ.
Рашисти раді, шмат України приєднують.
Як і Крим, Донецьк і Луганськ.
Ці області і вчора були тимчасово окупованими, і позавчора, і місяць назад. На сьогодні нічого з цього не змінилось, незважаючи на те, що підписаний якийсь незрозумілий папірець. Сумно, що ви цього не розумієте. Це не підсумок.