Марс атакует• 01 октября 2022

Треба заправити автомобіль. Чи дам ради сама?

Навіть не знаю з якого боку підходити на заправці🙂
Вставити пістолет і тримати ? Не вистрелить,не зірветься як щось не так зроблю? Не полиється мимо? Прям страх паралізує, а треба заправитись
Анонимушка• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Гданськ)
Далеко, на жаль, але я в вас вірю:)
Там ще з бездотиковою мийкою квест:) я в інтернеті дивилася відео, як нею користуватись, перед першим миттям:)

автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Більше чтм треба литися не буде, оплатити 20 л то вони і зальються, потім винімайте пістолет, вішайте його назад, закрутили лючок и все, тільки перед заправкой не забудьте викоючити мотор
Спочатку заправляємо,потім платимо
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Далеко, на жаль, але я в вас вірю:)
Я раз була на самообслуговуючій. Це страшне. Вкинула 20 зл, поки мила машину гроші скінчились і стою в піні вся. Нашкребла в бардачку пару злотих нащастя, вистачило піну змити
Ну його. То був перший і останній раз
В рот не ложи• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Та було б просто якби не те,що я за кордоном і мови толком не знаю. Тут не бачила заправщиків
Треба самій
Надіюсь не у Франції ,бо там був ще той квест .спочатку оплатити талон на певну суму ,потім взяти талон , в автоматі вибрати тип палива і засунути талон .
Автомат там якийсь дореволюційний .ледь засунули той талон з третьої спроби
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Оце да. Я в Польщі
Сиамская сороконожка• 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ничего не делать. Под подъехать к заправке нужным боком, заглушить двигатель, выключить фары, открыть бачок. Выйти из машины и сказать заправщику какой бензин лить. И идите внутрь платите.
+1 у меня стаж вождения 14 лет, я ни разу сама не заправляла 🤷‍♀️ Если заправщика в поле зрения нет, иду внутрь и прошу помочь.

И за границей то же самое делала, ни разу не отказали.
Анонимушка• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Ну його. То був перший і останній раз
Я теж в час не вклалася перший раз:)пле митися все одно треба, то з часом вже в 15- 20 вкладаюсь:)
Санта Барбара• 01 октября 2022
Я в туреччині заправляла, там теж цікаво у них, вони записують номер, йдеш на касу показуєш де твій автомобіль на табло, потім один чек заправщику віддаєш . Ще й двірниками по рукам дала заправщику, бо автоматичний режим був ввімкнений)
hrystia• 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я теж так роблю) Ніколи не заправляю сама.

Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Що значить більше чим треба не зальється? В мене майже пустий бак, але заправити треба не повний. На скільки,скільки в мене грошей є
Я мала на увазі через край не потече) Якщо треба неповний бак, просто натиснути кнопку і все. На екрані ви ж бачите скільки літрів залилось.
Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Ну його. То був перший і останній раз
Піну треба добре змивати, бо може фарбу роз‘їсти.
Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Оце да. Я в Польщі
В Польщі вже навіть таблички на заправках повішали, прямо на автоматах, що спочатку заправляєш, потім платиш. На укр. мові спеціально для наших жінок))
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляЗамыленная
А навіщо ви це мені пишете? Я десь стверджувала ,що навпаки?
Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
А просто написати не можно? Побачила на заправці посміялися. Що поганому ви побачили в двох простих реченнях?
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляЗамыленная
Поганого нічого. Просто зверху писали,що спершу платити,потім заправляти. Я відписала,що ні. І потім ви таке пишете
Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Так я ж тому і написала, що дійсно так. Ми звикли спершу платити, а тут навпаки, навіть попередження повісили. А ще в Німеччині заскочила на заправці в туалет, а він виявився платним. Виходжу, бачу стоїть дівчина і каже, що треба заплатити. Я мову не знаю, намагаюсь пояснити, що я зараз збігаю в машину за грошима. Вона чує моє «щас принесу» усміхається, повторює «щас принесу» і киває головою, що добре. Видно не одна я так забігла без грошей, що вона цю фразу вивчила))