Марс атакует• 01 октября 2022

Треба заправити автомобіль. Чи дам ради сама?

Навіть не знаю з якого боку підходити на заправці🙂
Вставити пістолет і тримати ? Не вистрелить,не зірветься як щось не так зроблю? Не полиється мимо? Прям страх паралізує, а треба заправитись
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Одразу пригадую смішні відео з ютуба.
От і моя черга прийшла

Ms. Iphone• 01 октября 2022
Спочатку з´ясуйте чи не електрокар у вас
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Ні,95 бензин
Мадам Тю-лю-лю• 01 октября 2022
Ничего не делать. Под подъехать к заправке нужным боком, заглушить двигатель, выключить фары, открыть бачок. Выйти из машины и сказать заправщику какой бензин лить. И идите внутрь платите.
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та було б просто якби не те,що я за кордоном і мови толком не знаю. Тут не бачила заправщиків
Треба самій
Ms. Iphone• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Ні,95 бензин
Будуть з вас люди, а ми без смішного відоса)
Балаболка• 01 октября 2022
Я газ не умею заправлять сама, всегда прошу заправщика.
Белый Лосик• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Ні,95 бензин
Там треба вставити і зафіксувати пістолет в баку, потім йдіть оплатіть , а ліпше хай вам перший раз допоможуть, когось з водіїв попросітг
66сезон666серия• 01 октября 2022
Попросите какого-нибудь мужика , я как то тоже подъехала а на заправке нет заправщика хоть и за рулём 7 лет а машину сама никогда не заправляла , попросила рядом стоящего и мне заправил

Белый Лосик• 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Чего вы умничаете, нет там заправщика
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Буду як мавпа з гранатою 😐
Щоб попросити треба мову знати,а я не знаю. Махати руками і щось показувати....ото мене чекає.І сміх і гріх
Мадам Тю-лю-лю• 01 октября 2022
Если хотите налить самостоятельно - откручивание крышку бачка, берете пистолет вставляете в бачок и нажимаете курок. Бензин польется не сразу, а когда тетя, сидящая внутри на кассе включит вашу колонку. Доставать пистолет тогда, когда перестанут бежать цифры на табло на колонке. Повесить пистолет на место, закрутил крышку, закрыть лючок и все.
Ms. Iphone• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Буду як мавпа з гранатою 😐
Кричіть sos!
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мені треба ще влити тільки около 20 літрів
Мадам Тю-лю-лю• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Вам в любом случае придется сначала пойти и заплатить, тогда кассир будет знать на сколько литров включать колонку.
То есть, алгоритм - подъехать нужным боком. Пойти заплатить. Открыть бачок, сунуть пистолет, нажать курок. Когда бензин польется - начнут бежать цифры на табло на колонке. Как бежать перестали - ваши 20 литров налились, аккуратно достаньте пистолет (с него может капать), воткните его на место на колонке, закройте бачок и все. Не бойтесь, у всех был первый раз, вы справитесь!
Эта_Шикарна)• 01 октября 2022
Автор, як я Вас розумію! Сама ото таке пережила в Німеччині. Але я мову знаю, мені легше було. Впораєтеся. Головне - правильно пістолет вставити і пальне не переплутати.
ТаПрямТам• 01 октября 2022
підходите до любого чоловіка поруч, і кажете ’Хелп мі пліз’
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ні,ні. Я в Польщі, спочатку заправляємо,потім тільки платимо. Завжди так чоловік і всі знайомі робили.
Анонимушка• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Під´їжджаєте стороною з баком до колонки, відкриваєте кришку бака, вставляєте туди пістолет і нажимаєте курок. На табло буде видно скільки літрів ви залили і скільки це коштує. Як закінчили, пістолет на гачок, бак закрили і йдете платити. Запам´ятайте номер стійки, на касі кажете: Dzień dobry, szóstka, наприклад і всьо:)

Анонимушка• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Якщо поряд хтось буде - можна попросити.
Przepraszam, czy Pan mógłby pomóc mi zatankować auto.
Я сусіда паркуватись просила перший раз:) не могла сама стати нормально, нічого, допоміг:)
ЕлькиПальки• 01 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Спочатку вставити пістолет, а потім до тьоті треба йти платити
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Ок. От побачила,що добігає на табло потрібна кількість літрів як зробити так,щоб перестало лити далі? Просто дістати пістолет? А якщо з нього литиметься? Боже,в мене паніка
ЕлькиПальки• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Більше чтм треба литися не буде, оплатити 20 л то вони і зальються, потім винімайте пістолет, вішайте його назад, закрутили лючок и все, тільки перед заправкой не забудьте викоючити мотор
Анонимушка• 01 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Приринити натискати курок. Бенз не льється сам по собі тільки від того, що ви в бак всунули пістолет, треба натиснути кнопку
Замыленная• 01 октября 2022
Ответ дляБалаболка
А я научилась))) пришлось, еще и переходник еле раздобыла.
Анонимушка• 01 октября 2022
Автор, в якому ви місті в польщі? Може недалеко, то я вам допоможу:))
Замыленная• 01 октября 2022
Автор, сначала заправляете, потом идете оплачивать. Больше, чем нужно не зальется не переживайте.
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Дякую,зрозуміло
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Гданськ)
автор Марс атакует • 01 октября 2022
Ответ дляЗамыленная
Що значить більше чим треба не зальється? В мене майже пустий бак, але заправити треба не повний. На скільки,скільки в мене грошей є