Все будет, но потом• 02 октября 2022
Що робити зі школою.
Сказали завтра виходити офлайн, школа біля воєнної частини яку вже двічі бомбили. Я категорично проти відпускати дитину, що порадите робити на який формат навчання переходити тоді
Трусы с капюшоном• 02 октября 2022
Я просто сразу перевела в дистанционную школу. У нас в школе все плохо организовано.
Плюшевая дыба• 02 октября 2022
Що вам можуть порадити сторонні люди під анонімами?
Ви і тільки ви відповідаєте за життя та здоров‘я власної дитини. Чи якщо вам скажуть тут: веди дитину в школу під обстрілами в мороз 20 км вгору то ви поведете?
Чи якщо скажуть: нахєр та школа, нехай вдома сидить ви теж все виконаєте?
Все будет, но потом
• 02 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Я не хочу вести, питаю людей які з таким стикнулися як організувати навчання
Все будет, но потом
• 02 октября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
А до этого месяц не выходили?
Так були онлайн
В каждой бочке...• 02 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Так були онлайн
То есть начали учиться онлайн, заявление все писали на онлайн форму, по документам обучение дистанционное, а тут вдруг директору захотелось вывести всех очно? Как это объясняют?
Все будет, но потом
• 02 октября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Нічких заяв ніхто не писав, просто у вайбері повідомили що навчання онлайн, а оце написали зараз скопіюю
Добрий день, шановні батьки!
Спішу повідомити! За рішенням педагогічної ради та ДСНС ,з понеділка, 03.10.2022р.,виходимо на очне навчання.
Добрий день, шановні батьки!
Ответ дляВ каждой бочке...
У деяких школах не були готові бомбосховища. Тому було онлайн у вересні. Там дороблювали ремонт. Після ремонту комісія приймає те бомбосховище і вже тоді діти можуть ходити на уроки
ПочтальЁнша• 02 октября 2022
Ми також спочатку були онлайн,потім ремонт в укритті доробили і днс дало дозвіл,зараз очне.хто не хоче,підключається по зуму до уроку який йде очно.ми ходимо,1 раз в неділю залишаю на онлайн
ВыФсеВрете• 02 октября 2022
Онлайн заняття не пропонують?
У нас теж школи біля ВЧ, але ми західна Україна. Пропонують офлайн і онлайн навчання.
В даному випадку не має сенсу вести дитину до школи, дуже ризиковано.
Переходьте на онлайн навчання, якщо не пропонують ( але це дивно), тоді переходьте на сімейну форму навчання. Буде важче, але безпека дитини важливіше.
ВыФсеВрете• 02 октября 2022
Ответ дляskunsi
Бомбосховища це одиничні випадки, решта-укриття. Звичайний підвал
КонФФетОшка• 02 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
ну а які є варіанти?
В нашій школі йде очно-дистанційне навчання.
Якщо очно ви не готові віддавати дитину, тоді шукати можливість дистанційного.
harchushyn• 02 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Так були онлайн
Переведіть в ІНШУ ,не біля частини.
Ну ви для чогось цю інформацію написали.
harchushyn• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Вимагайте онлайн. Взагалі не розумію, як зараз можна офлайн
У нас 99% батьків розуміють,як зараз можна онлайн.
Розумієте, не 50%,не 60-ть і не 70-ть.
Звездолётчица• 02 октября 2022
Ответ дляharchushyn
Розумієте, не 50%,не 60-ть і не 70-ть.
Розумні батьки, там де є бомбосховище не розумію навіщо онлайн
Звездолётчица• 02 октября 2022
Ответ дляkoreshk9
Нормально. 80 відсотків дітей у Києві так навчається. Нарешті нормальне навчання. За весь місяць спускались у сховище 3 рази на 10-15 хвилин
Деяким ще не зрозуміло що цей дощ надовго, а з ним і отупіння дітей від вже майже 3 років навчання онлайн
harchushyn• 02 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Не потрібно так категорично.
Є дітки,котрі дуже добре освоюють матеріал на дистанційному.
Є сім´ї, де мама реалізовує себе через допомогу діґитиеі з навчанням.
Є сім´ї з хорошим доходом,котрі на основні предмети оплачують репетитора.
Моя ж дитина на дистанційному
Звездолётчица• 02 октября 2022
Ответ дляharchushyn
Не потрібно так категорично.
Моя ж дитина на дистанційному
А моя із за таких ось тугодумів як автор вчиться дистанційно замість того щоб ходити в школу з нормальним бомбосховищем, донька сидить вдома на 10 поверсі, без бомбосховища, а я на роботі за 30 км. Зато 75% щасливі що діти вдома без батьків, без бомбосховищ. Наразі є сімейне навчання яке вирішує всі проблеми. Але таким як автор і тут не вгодиш
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Деякі не можуть вбити собі в башку, що в країні війна. Що зараз спокійно, а завтра - ні.
Распутница• 02 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Добрий день, шановні батьки!
Пишіть заяву на сімейну форму навчання. І все. Не хвилюйтесь.
harchushyn• 02 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
У вас в місті немає шаоли з онлайн навчанням?
Все будет, но потом
• 02 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Тугодумів? Та пішла ти на*уй коза, як тобі не прилітало і ти не переживала бомбардування то сиди мовчки
побольшомусекретику• 03 октября 2022
Автор я в такій само ситуації як ви. Незнаю що робити. Дистанційне не дають. Всі школи офлайн😢