Звоночек• 03 октября 2022
Ніхто не може мене замінити на роботі
Викладаю у школі
Офіційний лікарняний
Не можуть знайти заміну, адміністрація і батьки не входять у положення
Типу я повинна сама вирішити питання.
І так погано, і тепер вішають все на мене.
Почуваю себе винною
Офіційний лікарняний
Типу я повинна сама вирішити питання.
Почуваю себе винною
Звоночек
• 03 октября 2022
Ответ дляМисисПропер
фото
тільки у школі працюють не 7 млр, а до 150 людини
Голубая фишка• 03 октября 2022
Якщо ви на лікарняному - вас це не повинно турбувати. Це питання адміністрації.
Броніки для Моніки• 03 октября 2022
свого часу на минулій роботі в мене теж було відчуття провини, коли я хворіла або мої діти, часто не йшла на лікарняний, повірте - ніхто це потім не згадає і не подякує...так що спокійно лікуйтесь і не відчувайте себе винною, у вас здоров´я одне
Курочка-чубаточка• 03 октября 2022
Автор, повірте, не приведи Господи щось з Вами зле трапиться - швидко найдуть заміну, а батьки і діти за Вас забудуть мксимум через тиждень.
Тому забийте болт і лікуйтесь спокійно.
Малая Налегке• 03 октября 2022
А что значит ’ не хотят войти в положение’?
Нет замены географичке, значит сейчас будет больше часов других предметов, а потом, когда вы выйдете с больничного, будет много географии
Звоночек
• 03 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Зараз у школі і інші вчителі хворіють, немають змогу замінити
Але я не збираюсь виходити на роботу хвора
Покорительная• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Пусть в актовом зале читают лекции трем классам вместе!
Ничего не случится с ними.
Это ваша печаль? Вы там зауч или директор? Они ж и деньги получают за это.
Забейте и лечитесь.
Ничего не случится с ними.
Забейте и лечитесь.
Малая Налегке• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Кто-то все равно выходит.
Значит, будет три биологии в день, или три физики. Какая разница, если вычитывают часы, и без разницы, раз в неделю это преподают, или по три раза в день месяц, а потом два месяца пропуск будет, часы же вычитают по итогу?
Покорительная• 03 октября 2022
Викладаю у школі
Офіційний лікарняний
Типу я повинна сама вирішити питання.
Почуваю себе винною
Ну скажите нашла замену: договорилась с консьержкой с подъезда - она согласна меня заменить. Подойдёт им?
Офіційний лікарняний
Типу я повинна сама вирішити питання.
Почуваю себе винною
Звоночек
• 03 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Кто-то все равно выходит.
У нас майже всі вчителі задіяні з ранку до вечора.
Не буде можливості мені потім вичитати свої години, бо немає вікон.
Кажу ж, що якось не організовано виходить
І мене злить що мені треба це вирішити.
Работать надо• 03 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
А кто будет этой географичке переработки оплачивать?)))
Малая Налегке• 03 октября 2022
Ответ дляРаботать надо
Оплачиваются часы, их и оплатят.
Тушь для2го класса• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
І мене злить що мені треба це вирішити.
Ви не повинні це вирішувати. У вас лікарняний. Забудьте і все.
Майструю крила• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Тобто їм хворіти можна, а вам ні?
Забийте. Йдіть на лікарняний, якщо дійсно цього потребуєте. Повірте, вашк жертву ніхто не оцінить. Ні керівництво, ні діти, ні батьки.
Розавенная• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Можете уявити, що там написано не 7 мільярдів, а 150 людей. Все одно ж нема кому
Чебуратор• 03 октября 2022
Єдине питання, яке ви маєте зараз сама вирішити, це власне здоров´я. А керівництво на те й керівництво, щоб вирішувати питання.
Ви не повинні виправдовуватися за те, що захворіли, бо це форсмажор
Мира всем• 03 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
А чому ви переймаєтесь? Хворійте собі спокійно, швидше одужаєте.
Ластоноша• 03 октября 2022
Автор, выздоравливайте! Не заморачивайтесь чужими должностными обязанностями
Джавеліна• 03 октября 2022
Автор! Було так, зі мною, звільнилася, і знайшлася заміна. А так їздили наче на дурочці. І відпустка на роботі або вдома дистанційно, або хвора працювала вдома на лікарняний не могла піти, бо ЕЦП ключ на лікарняному відписувати не можна було. Втратила дитину, і це стало поштовхом, та і здоров’я посадила.