Девушка Прасковья• 03 октября 2022
Укрпошта, графік роботи?
Це зараз у всіх так,скорочення графіку роботи відділень? До скількох працює пошта у Вас?
Девушка Прасковья
• 03 октября 2022
В нас до 17.00
Хмельницький,думала у всіх так
Занесла їм створену посилку в 15.30 до закриття не оформили.
Тепер переживаю чи вона там взагалі є
Хмельницький,думала у всіх так
Тепер переживаю чи вона там взагалі є
из желе я• 03 октября 2022
Наше працює до 18--00 , в іншому районі -- до 20-00 . Так само і в субботу наше до 13-00 , а інше до 15 -00 . Я в шоці була коли прийшла за посилкою і о 17-55 , а всі працівники вже стояли на виході і сказали мені ’ до побачення ’ . Це в Київі .
Девушка Прасковья
• 03 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Взагалі не зручно
из желе я• 03 октября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Взагалі не зручно
Так . І зовсім не зрозуміло чому так різниться графік у різних районах міста .
Девушка Прасковья
• 03 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Самій цікаво,раніше було з 8 до 20.00