Залетная Я тут• 04 октября 2022
Шкарпетки виглядають із взуття. Модно?
Купила черевики. На сайті є приклади, як взуття виглядає в реальності. Бачу, багато людей піддівають високі в‘язані шкарпетки, які виглядають із взуття. Це така мода? Так носять? Чи спеціально для походів придумано?
Прикріпляю фото покупців для прикладу.
Тушь для2го класса• 04 октября 2022
По перше так зручно. Шкарпетка не злазить у взутті, коли довга. І взуття не тре по краю (бо високе, закриває гомілку), тому що шакрпетка захищає.
Слепок стопы• 04 октября 2022
Для походного варианта или в лес может быть и отдела бы,но в повседневной жизни жлобство
Залетная Я тут
• 04 октября 2022
Ответ длямадам Везувий
Мода такая. И с кроссами тоже
З кросівками бачила. Із зимовим взуттям не зустрічала.
А підкажіть, будь ласка, це прям теплі шкарпетки мають бути? Не паритиме ноги? У нас таких холодних зим давно не було.
гражданинГрубиян• 04 октября 2022
Автор, не знаю, сколько Вам лет, но этому тренду лет 30, наверное, если не больше. И я так носила, в свое время: под черные Мартинсы у меня было несколько комплектов шапка-носки одного цвета. Очень здорово смотрелось.
гражданинГрубиян• 04 октября 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Очень странный вопрос. У каждого человека свое восприятие температуры.
Глас_Народа• 04 октября 2022
Ну, якщо ви ось так на природі, то і зі шкарпетками можна. Зауважте, що моделі на сайті в лосинах, навряд ви так по місту ходити будете. Це мені нагадало - якщо хочеш знизити очікування оточуючих до тебе, носи носки поверх штанів і штани поверх светра.
Залетная Я тут
• 04 октября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Так ото ж то. Мені стільки років, що я пам‘ятаю, що така мода була ще при Ющенко
Мабуть, все в цьому світі циклічне.
гражданинГрубиян• 04 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Ожидания к Белле и модным блогерам упали ниже принтуса.
Кракадэ• 04 октября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
я сегодня такую видела, сама в черном-коричневом, но на спине яркий подсолнечниковый рюкзак
и носки выглядывают такие же, желтенькие вязаные
красиво капец
Гжегож Бженчишчикевич• 04 октября 2022
Така мода мені більше подобається, ніж голі щиколотки в мороз
Стеклянная мышь• 04 октября 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Мабуть, все в цьому світі циклічне.
при Горбачові носили румунські кросси з плетеними шкарпетками або гетрами, така мода була)
Залетная Я тут
• 04 октября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Ой, дякую, Вам, нагадали. Точно. Було таке. Ностальжі…