Серьезная баба• 05 октября 2022

Помогите, пожалуйста, выполнить полностью или частично задание по английскому

Железный коготь• 05 октября 2022
Нормально😅😅 а так можна було?
А дитина що, не вчила цю тему? Чи ви і є дитина?))

Тролю как могу• 05 октября 2022
Безкоштовно?
автор Серьезная баба • 05 октября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Нормально😅😅 а так можна було?
Скиньте ссылку на тему, если есть. Тему не учили толком. Зато д.з. есть
ЯНаПэПэ• 05 октября 2022
Дівчата, члму такі злі? Людина попросила допомоги . Не можете допомогти, пройдіть мимо. Я б з радістю допомогла, але незнаю на жаль англійської
Баксы_сдам• 05 октября 2022
А про укр мову тоже ваша тема?)
Железный коготь• 05 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Ну так це потрібно вчителю казати
Щоб повторила тему, або окремо пропрацювала, надала матеріали для самостійного повторення

Не робіть це дз і все якщо не знаєте як

Що за брєд пішов робити домашку за дитину.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Мамки міряються потім оцінками..
Херсон це Україна• 05 октября 2022
По-моєму треба зробити перфект з головного дієслова, але я не знаю, презент чи паст

Уравнобешенная• 05 октября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
А про укр мову тоже ваша тема?)
Скоро і математика буде, судячи з тенденцій))
barbariskayork• 05 октября 2022
Напишите мне в личку, мой сын сделает
Божий одуванчик• 05 октября 2022
Автор, це тема Passive voice, погугліть пояснення про утворення.
автор Серьезная баба • 05 октября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Спасибо большое
автор Серьезная баба • 05 октября 2022
Ответ дляbarbariskayork
Напишите мне в личку, мой сын сделает
Спасибо большое, но нужно срочно, поэтому уже буду делать, как могу.