Попа как у Кардашьян• 06 октября 2022
З котом закордон
В кого досвід перетину вперше кордону з Польщею з котом? В кота 2 вакцини від сказу ( минулорічна і ось півтора місяці тому ревакцінація), чіп і міжнародний паспорт, читала, що з 25.07.22 пускають в Польщу без титрів на сказ і без довідки ф1. Поділіться досвідом, пустять без титрів і ф1 зараз? Ми автівкою. Перетинаємо кордон вперше з моменту масштабного вторгнення. Можливо, є більш адекватні пункти пропуску. Вдячна за інформацію
Попа как у Кардашьян
• 06 октября 2022
Ответ дляkatya-lucky
Официальные правила:
В мене чомусь не відкриває…
katya-lucky• 06 октября 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В мене чомусь не відкриває…
Вторая попытка )
Попа как у Кардашьян
• 06 октября 2022
Ответ дляkatya-lucky
Вторая попытка )
На жаль, кликала разів 10, нудь реакції на самому сайті. Якщо у Вас норм відкрило, можете скинути скрін? В мене , можливо, підвис сам телефон(
Попа как у Кардашьян
• 06 октября 2022
Ответ дляvitozka
я с компа зайшла
Спасибо, если можно 1 и 5