Наполеон Бонапарт• 06 октября 2022
Як думаєте, буде цього року у дітей дистанційка
І коли? Чи опалюватимуть класи? Комусь вже щось про це говорили?
75В• 06 октября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Читала в тг пару днів тому, що київських школаз осінніх канікул не буде. Будуть довгі зимові. Поки тепло діти ходитимуть до школи, потім дистанційка.
Мої вчаться 3 уроки дома, потім 4 уроки в школі. Частенько замість уроків сидять в підвалі школи
Скорее бы, все по домам.
Бармалеина• 07 октября 2022
Ответ дляБанка с бутылками
забула у вас поради спитати
Більше не забувайте. Вчіть вірші. Пам,ять буде краща) Гарного і продуктивного вам дня)
Банка с бутылками• 07 октября 2022
Ответ дляБармалеина
навзаєм