жар-птица Нюра• 08 октября 2022

Как найти спонсора в США?

Девочки, кто искал спонсора в США
Поделитесь опытом где и как искали. Знакомых нет или есть, но такие которые сами только как по гринкард приехали год назад и ещё сами на ногах не стоят.
Может сайты есть ?
Почемучечка• 08 октября 2022
А в чому вигода для них, що вони на себе беруть таку відповідальність? Я не зовсім розумію цю програму
Подумывающая• 08 октября 2022
Просто интересно: почему США?
Намакушка• 08 октября 2022
Погодились знайомі прийняти до себе, він американець вона українка живе більше 20 років. Але іду не я, а мої родичі. Білети вже їм оплатили, сподіваємось, що все буде добре, а як знайти самому я навіть не розумію, як незнайомі люди погодяться прийняти і нести 100% відповідальність за вас🤷‍♀️
автор жар-птица Нюра • 08 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
Просто интересно: почему США?
А почему бы и не США ?
Впринципе крути глобус и едь куда хочешь
автор жар-птица Нюра • 08 октября 2022
Сын мечтает о Японии. Можно и туда попробовать. Потеряем только год обучения максимум. Это малость. Можно всегда наверстать или сдавать удаленно экзамены.
Му ма му ма му• 08 октября 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
А почему бы и не США ?
На чужую шею?
Купипупсичек• 08 октября 2022
Многие ищут на фб в группах типа наши в сша
автор жар-птица Нюра • 08 октября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
На чужую шею?
Да, именно на чужую шею!

Вам какое дело?
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Нас прийняли незнайомі люди. Шукали їх знайомі волонтери з США. Але була умова - за нас поручилися особисто, що ми адекватні і нормальні. Бо приїздять різні і створюють купу проблем всім.

Вигоди американцям ніякої, скоріше навпаки, купа геморою.
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Да, именно на чужую шею!

Вам какое дело?
Тут на шию не варто. Довго вас терпіти не будуть, попросять на вихід. Вже є прецеденти. І діти повинні бути вихованими адекватно , інакше будуть проблеми.
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
Ніякої вигоди, а навпаки.
Намакушка• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях

Я думала, що це вплине на їхнє оподаткування, можливо зменшить податки🤷‍♀️
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Автор, а ви сподіваєтесь, що знайдете спонсора, в якого на шиї можна буде сидіти?)
Розчарую вас, не вийде.
По умовах програми, спонсор зобов´язаний надати свої фінансові документи і доказати, що зможе вас забезпечити, але РЕАЛЬНО забезпечувати вас не повинен.
Дійсно, є сайти з базами даних спонсорів, і вони можуть заповнити на вас анкету, але це все. Після співбесіди з іміграційним офіцером і отримання гум.коду вам ніхто нічого не винен, і спонсора ви навіть не побачите. Вийдете з аеропорту і все, вільна птаха, думайте самі, як жити.
Перечитайте умови програми, там ніде ні слова немає, що спонсор повинен забезпечувати.
Ця програма розраховпна на близьких, родину, які хочуть забрати своїх від війни, а не на тих, хто хоче на соціалі в США посидіти.
До речі, бенефіти за цією програмою так собі.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Ні, абсолютно.
Донька вже в США по цій програмі, сестрі і її чоловіку, що оформили спонсорство, абсолютно нічого, ніяких пільг, за це не належить.
Намакушка• 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ні, абсолютно.
Тоді ще раз подякую знайомим, бо вони взяли на себе повністю всі витрати і перших півроку проживання виключно за їхній рахунок🤷‍♀️
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Яким чином?) ні, не зменшить. Можливо, якщо вони будуть Вам давати певну суму в місяць і Ви це також задекларуєте( але тоді податок оплатите Ви). Але там купа нюансів. На їх податки це не впливає. Та й умови у всіх різні. Хтось прихистив людей на 3 місяці, хтось на рік. А хтось і одягає і кормить( але це велика рідкість).
Нам просто виділили кімнату в будинку. Все інше за наш рахунок. Їжа дуже дорога. За місяць бенефіти так і не оформили, все тут дуже не просто і купа нюансів. Без машини- нереально практично. А машини не такі дешеві, мінімум 5000 треба на щось стареньке.
А знайому жінку з 2 дітьми попросили на вихід. Бо діти гупали і кричали цілими днями, поламали меблі і техніку, там хлопчики реально без тормозів, маму не слухають і тп. Соц служба взяла сім’ю на контроль. Видали кімнатку в общазі, де типу бувші наркомани тимчасово живуть. І то, бігала вона і просила. Але то на три місяці, як дальше - невідомо. Але там і мама любить трохи хильнути, я так розумію їй там норм.
Ще одні нові знайомі з’їхали від родичів, посварились. Ніч спали в машині. Потім зняли у бабульки кімнату на три місяці. Шукають квартиру зарас. Але там чоловік уже працює, то можуть позволити собі щось недороге.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Так, подякуйте.
Я теж безмежно вдячна своїм, що повністю взяли на себе піклування та забезпечення моєї дитини, і білет прямий, дорогий, оплатили, і 7 годин в аеропорту сиділи, поки доньку не випустили з іміграційного відділу, і за те, що ні в чому їй не відмовляють, розважають і підтримують.
Намакушка• 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так, подякуйте.
Да це супер , а чому тримали у відділку, це така процедура?
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Чому за місяць бенефіти не оформили??
Донька на наступний після прильоту день купила місцеву сімку, ще через день оформила дебетову картку і подала заяву на кредитну, і ще через день були в департаменті сім´ї і здоров´я, щоб подати доки на бенефіти та ssn. Сказали, фудстемп на 200 з чимось долларів оформлять десь за тиждень, картка на грошову допомогу - за 2-3 тижні.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Після прильоту усіх по u4u відправляють на співбесіду з іміграційним офіцером, він же, по результатам співбесіди, визначає строк, на який дозволено в´їзд.
Не знаю, як в інших аеропортах, можливо, в менших це все скоріше відбувається, але в аеропорту Майамі іміграційний відділ був забитий, і всіх з u4u зібрали в окрему чергу, і довго тримали. Реально від моменту приземлення до моменту, як донька отримала багаж і вийшла до сестри, пройшло майже 7 годин.
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Чому за місяць бенефіти не оформили??
В моєму каунті немає організацій, що допомагають з оформленням. Форму подала три тиждні назад і поки нічого не отримала. По закону, 30 роб. днів розглядають форму. Призначили співбесіду через тиждень, як раз буде 30 робочих днів)
В різних каунті - по різному все, навіть в межах одного штату. Знайомій взагалі відмовили, от вона подала вже вдруге. Тому не всюди це буде швидко і просто. Знаю що в штаті Вашингтон взагалі подали на спонсора білл, що він має компенсувати всі бенефіти державі. Так чомусь вирішило місцеве управління. Зарас цим займається адвокат. Бо, по ідеї це незаконно, але йди й доводь.
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Чому за місяць бенефіти не оформили??
І ssn видає інша огранізація. Письмо від організації по бенефітам у нас не видають. Тому ссн отримати неможливо, а лише з дозволом на роботу, який також видають як в рулетку. Комусь за місяць, а хтось три місяці пройшло і чекає досі.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Так, теж чула, що в різних штатах все по різному відбувається, і строки, і навіть розміри грошової допомоги.
Ну, дай Бог, щоб і у вас, і у моєї дитини все склалося якнайшвидше і якнайвигідніше)
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну, тут вже я не дуже компетентна.
З донькою їздить оформлювати документи зять, він цілком компетентний, і я туди не лізу.
Мені сказано, що подали на ssn та бенефіти, і що картки прийдуть на адресу спонсора, ну, значить, так і буде.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Щодо дозволу на роботу.
Кажуть, що відправлені онлайн заявки розглядають набагато швидше, ніж ті, що поштою. Але онлайн не можна подати безплатно(
автор жар-птица Нюра • 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так, подякуйте.
Значит ваша доцуця, половозрелая работящая деваха, будет сидеть на шее у сестры мужа ( американца) и это для вас нормально, что и билет купили и все оплатили!
И ниче не йокает чужим мужиком пользоваться ?
Брать фудстемпы совесть позволяет? Ваша дочечка американским налогоплатильщикам на шею не присела ? Или вашей доне можно?
А как я спросила, так кучу негатива вылили.
Спасибо добрая токсичная женщина.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Спасибо добрая токсичная женщина.
Заздрість - погане почуття, подумайте про це.
Мамаша в бигудях• 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Розміри точно різні. Знаю людей які вже отримали. При чому в різних каунті одного штату - різні суми. Чому - ніхто не розуміє. Бо умови наче у всіх однакові, а от так. І ніхто тобі не буде пояснювати чому саме така сума.
автор жар-птица Нюра • 08 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Токсичность, злоба и желание подо.рать незнакомым людям, ещё хуже чувство.
Подумайте на досуге о своем внутреннем мире.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Чула, що найбільші - в Каліфорнії, 380 доларів на людину.
А в Південній Кароліні тільки фудстемп на 280 доларів, і усе.
Дякую за розмову, я піду, бо автор неприємна і заздрісна, не хочу її нападки читати.
Щасти вам на новому місці і повертайтесь після перемоги)