Котомафия• 09 октября 2022

Як відбувається ремонт по гарантії?

Техніка вбудована. Як відбувається процес ремонту якщо я живу в маленькому місті. В сервісному центрі пише, що майстер приїзджає додому. Це так? Скільки часу займає ця вся ситуація? Хто з таким стикався?
Шкура Шуры• 09 октября 2022
Ремонт вдома, але по вердикту майстра може вимагати щоб привезли за власний рахунок і в майстерню/ сервіс центр

КротоТо• 09 октября 2022
Додому майстер приходить на діагностику. Якщо можна полагодити вдома то ок, якщо ні то призначають дату, забирають техніку на ремонт приїжджають
автор Котомафия • 09 октября 2022
Ответ дляКротоТо
По термінах це скільки часу займає? Бо зламалася варильна поверхня.
Доктор Хаос• 09 октября 2022
Ответ дляКотомафия
залежно від того, що саме зламалось.
батьки якось для ремонту посудомийки чекали якусь деталь довго.
Стаська2018• 09 октября 2022
Если встройка-вытаскиваете сами. Мастер за это не отвечает