Манка Я• 10 октября 2022

Чи можна їздити з простроченим посвідченням водія?

Термін мого тимчасового посвідчення водія, який діяв 2 роки, закінчився вчора. Чи можна зараз їздити з простроченим посвідченням, не переживаючи за те, що патрульні випишуть штраф за водіння без посвідчення? Я чула, що на початку війни кабмін розробив постанову, що водії з простроченим посвідченням можуть їздити під час воєнного стану. Чи діє ця постанова й досі? Можливо хтось знає?
Я в дамках• 10 октября 2022
в чем проблема поменять ? Я свое поменяла за 20 минут + час в очереди
Ревнивая жена• 10 октября 2022
Не діє постанова, штраф
Стриптизерка• 10 октября 2022
В сервисном центре объявление о том, что права можно поменять быстро и без медсправки. Значит, менять нужно.
BelkA08• 10 октября 2022
Запишитесь на сайте в электронную очередь. За полчаса все поменяете.