Випадково на розетці натрапила) коменти смішні
Майстерня домашнього текстилю• 10 октября 2022
Колись на розетці продавали якусь там воду юрського періоду і тєлік, як кінотеатр розміром за скажені гроші, відгуки ржачні були)
Джинцы на Флиси• 10 октября 2022
Это ж трикси, товары для животных, а не детская игрушка или элемент декора. Нормальный бобер, видимо для тренировки охотничьих пород.
Соня-сонятко• 10 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Там ещё много чего продавали дорогущие часы, бубен, мужской купальник и тд
На границе• 10 октября 2022
Любимое: Бабралися в бруднiй баюрi
два бобри брунатно-бурi
,,Правда, брате-бобре, добре?’
,,Дуже добре, брате-бобре!’
два бобри брунатно-бурi
,,Правда, брате-бобре, добре?’
,,Дуже добре, брате-бобре!’
Наполеон Бонапарт• 10 октября 2022
А пам´ятає хтось, як раніше були автори з такими класними добрими трольними темами? Я в захваті від людей, котрі вміють тонко іронічно юморити
Правда, завжди набігали люди без почуття гумору, автора ображали і тема глохла.
ШапкаУшанка• 10 октября 2022
Дівчата, ви напевно пропустили ще один супер-товар на Розетці - буй!!! Він знятий з виробництва зараз, але кому сумно, почитайте відгуки, не пожалкуєте.
Наполеон Бонапарт• 10 октября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
’Скажіть, будь ласка, чи іде в комплекті до буя прибор? Бо мені мій психотерапевт прописав класти на все саме з прибором.’

ШапкаУшанка• 10 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт

Ну я ж казала, що сподобається)